Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2019

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

 **************************************************************************************************************************************************************************************************

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych wiosna 2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 Logo nowe ZLB

Regulamin i Ranking  V Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 

 

 



 Dodajemy Bieg Hasiora (16.06.2019) do Zakopiańskiej Ligi Biegowej. Regulamin tutaj

  ZAPISZY DO BIEGU TUTAJ

******************

 Igrzyska Dzieci w piłce noznej chłopców "6" rozegrane zostaną 20 i 21 maja na stadionie przy ul Orkana początek godz 9,00

 

tn IMG 2621 81 kobiet oraz 122 mężczyzn wystartowało w niedzielę w tegorocznej edycji Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wiczym.
Zawody zorganizowane były w ramach ogólnopolskiej akcji przez MOSiR Zakopane.
W galerii fotoreportaż

Uczestnicy startowali na dystansach 1963 m oraz 5000 m

Bieg na dystansie 1963 m
Kobiety
1. Kidoń, Marta 2005 OrawaRun Lipnica Mała 08:42,13
2. Łoboda, Elena 2007 BeActive Szkoła Raba Wyżna 10:07,33
3. Gąsienica-Roj, Marcelina 2005 Zakopane 10:35,07
4. Stolarczyk, Sylwia 1992 Pik Team Zakopane 10:35,48
5. Wojtas, Barbara 1977 Zakopane 10:44,79
6. Klepacz, Noemi 1990 Commandobiuti Zakopane 10:59,99

Mężczyźni
1. Jachym, Tomasz 1993 Jachymestate 07:31,92
2. Kułach, Maciej 1965 Zakopane 08:06,31
3. Kamiński, Michał 2001 Zakopane 08:36,59
4. Kansy, Paskal 2008 ZAWISZA Stara Kuźnia Stara Kuźnia 08:46,41
5. Stachoń, Karol 2006 SMS Zakopane Zakopane 09:02,57
6. Sowa, Nataniel 2007 Zakopane 09:03,10

 

Bieg na dystansie 5000m
Kobiety
1. Jaśkowska, Wioleta 1992 Woźniak Team 18:57,35
2. Frączysta, Katarzyna 1988 Kościelisko 19:03,95
3. Kidoń, Anna 1987 OrawaRun Lipnica Mała 21:01,86
4. Ostapczuk, Marzena 1977 Nowy Targ 22:19,08
5. Guziak, Irena 1971 OBIDOWA GŁUSZEC Nowy Targ 22:25,17
6. Walusiak, Sylwia 1985 Biała Podlaska 23:26,38

Mężczyźni
1. Woźniak, Łukasz 1990 KIFATOM/Woźniak 15:19,75
2. Obrochta, Zbigniew 1992 Dzianisz 16:30,87
3. Kidoń, Robert 1987 OrawaRun Lipnica Mała 16:38,30
4. Klimecki, Krystian 2002 Kościelisko 16:45,42
5. Sułek, Wojciech 1981 Zakopane 17:09,59
6. Winiarski, Adam 1966 Chochołów 17:31,65

 

Pełne wyniki tutaj w formacie pdf