Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - WIADOMOŚCI

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Mostly Sunny

14°C

Zakopane

Mostly Sunny

Wind: 6.44 km/h

tn IMG 1779 24 Letnia Liga Biegowa zainaugurowana została zawodami przeprowadzonymi na trasach biegowych zakopiańskiego COS. Na starcie stanęło 380 dziewcząt i chłopców z roczników 2010 - 1999.
Rywalizacja została zorganizowana przez MOSiR Zakopane
W galerii fotoreportaż WAT 1z zawodów.

Pełne wyniki tutaj.

Czytaj więcej...

tn IMG 0932 21 czerwca konkursami skoków oraz biegami na rolkach , które rozegrane zostały na obiektach zakopiańskiego COS rozpoczęta została 24 Letnia Liga szkolna. Do rywalizacji zorganizowanej przez MOSiR Zakopane stanęło 11 skoczkiń i 64 skoczków. Natomiast do rywalizacji w kombinacji zgłosiło się 31 zawodniczek i zawodników.
W galerii fotoreportaż Wat 1 z zawodów.

 

Czytaj więcej...

tn IMG 1054 Reprezentacja SP nr 9 na Harendzie wygrała powiatowy turniej piłki ręcznej jaki został rozegrany w hali sportowej przy ul Chramcówki. Najskuteczniejszy zawodnik turnieju Krzysztof Pańszczyk z SP nr 1 w Białym Dunajcu zdobył 12 bramek.
Rywalizacja została zorganizowana przez MOSiR Zakopane.

Czytaj więcej...

tn IMG 1102 kopia Dziewczęta z SP 4 Zakopane wygrały turniej Dwa ognie jaki rozgrzany został 18 czerwca na Harendzie. Rywalizacja została zorganizowana przez MOSiR Zakopane i SP nr 9.

  W galerii fotoreportaż 

Czytaj więcej...

tn IMG 0778 W dniu dzisiejszym (13.06.2018 r.) 113 osób ze szkół zakopiańskich wystartowało w zawodach pływackich, które odbyły się w Centralnym Ośrodku Sportu. Wszystkim gratulujemy i zapraszamy za rok.

  W galerii fotoreportaż 

Pełne wyniki tutaj

Czytaj więcej...