Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - WIADOMOŚCI

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Snow Showers

-11°C

Zakopane

Snow Showers

Wind: 32.19 km/h

 **************************************************************************************************************************************************************************************************

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2018-2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 42 Szkolna Liga Sportów Zimowych regulaminy TUTAJ

 

Ze względu na trudne warunki śniegowe XLII Szkolna Liga Sportów Zimowych w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej, która miała się odbyć 16.01.2019, zostaje przeniesiona na inny termin.

 

************

Ranking  IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

  ******************

pz6XLII SLSZ PUCHAR ZAKOPANEGO DZIECI I MŁODZIEŻY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM – ZAKOPANE 2019

W ramach tegorocznego szóstego Pucharu Zakopanego w narciarstwie alpejskim rozgrane zostaną zawody dla dzieci. Cztery edycje slalomu giganta wchodza w skład 42 Szkolnej Ligi Sportów Zimowych. 
Dzieci z roczników 2011- 2004 będą rywalizować dwukrotnie na Harendzie Na Kasprowym Wierchu i na Polanie Szymszkowej.
Więcej Tutaj

 

 

tn IMG 1135 12 stycznia na Harendzie w ramach tegorocznego Pucharu Zakopanego przeprowadzono równiez pierwsza edycję rywalizacji Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w narciarstwie alpejskim.Na starcie slalomu giganta stanęło 64 dziewcząt i chłopców z klubów narciarskich z całej Polski.

W galerii fotoreportaż WAT1.

Czytaj więcej...

tn IMG 1033a Blisko 250 dziewcząt i chłopców wystartowało 10 stycznia brna lodowym torze w zawodach inaugurujących rywalizację 42 Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w łyżwiarstwie
Zawody zostały zorganizowane przez MOSiR Zakopane.

W galerii fotoreportaż WAT1

Czytaj więcej...

28 grudnia 2018 na obiektach średnich skoczni zakopiańskiego COS swoją rywalizację w ramach 42 SLSz zainaugurowali skoczkowie i kombinatorzy norwescy.
W zawodach zorganizowanych przez MOSiR Zakopane wzięło udział 12 skoczkiń 75 skoczków , a w kombinacji sklasyfikowana 36 zawodników.

Czytaj więcej...

pz6 W ramach tegorocznego szóstego Pucharu Zakopanego w narciarstwie alpejskim rozgrane zostaną zawody dla dzieci. Cztery edycje slalomu giganta wchodza w skład 42 Szkolnej Ligi Sportów Zimowych.
Dzieci z roczników 2011- 2004 będą rywalizować dwukrotnie na Harendzie Na Kasprowym Wierchu i na Polanie Szymszkowej.
Poniżej regulamin.

Czytaj więcej...

tn IMG 0759a Dziewczęca reprezentacja z SP nr 1 w Białym Dunajcu i chłopięca SP Poronin zostały mistrzami powiatu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce. Turniej rozegrany 19 grudnia w sali sportowej przy ul Chramcówki został zorganizowany przez MOSiR Zakopane.

Czytaj więcej...