Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Liga Biegowa

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

 Kalendarz Imprez Sportowych Jesień 2019 do pobrania tutaj

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 2019/2020 TUTAJ

********

RANKING V ZAKOPIAŃSKIEJ LIGI BIEGOWEJ TUTAJ

 

Komunikat:
Dodajemy Bieg Kurierów Tatrzańskich, Bieg Służb Mundurowych (21.09.2019) do V Zakopiańskiej Ligi Biegowej.

Link do rejestracji na zawody: TUTAJ

W związku z nikłym zainteresowaniem dystansem 10 kilometrów wśród uczestników V Biegu Kurierów Tatrzańskich rezygnujemy z rozegrania biegu na tym dystansie. Osoby które zarejestrowały się na 10 km i wniosły opłatę startową zostaną przeniesione na bieg na 5 km. Osoby, które zapisały się na 10 km i wniosły opłatę startową a nie są zainteresowane udziałem w biegu na 5 km proszone są o kontakt poprzez emial: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. celem uzgodnienia zwrotu opłaty startowej.

tn dsc 4025 W ten weekend odbyły się VI Otwarte Mistrzostwa Zakopanego w Biegu pod Górę organizowane przez zakopiański MOSIR, będące równocześnie Pucharem Polski w skyrunningu.
W galerii fotoreportaż Wat1

 W tej galerii fotoreportaż M. Behounek

 W tej galerii cd fot

Czytaj więcej...

H 9113 Ponad 200 uczestników wystartowało w niedzielnym II Biegu Hasiora w Zakopanem.
Zawody zostały zorganizowane przez Muzeum Tatrzańskie i MOSiR Zakopane i weszły w program obchodów 130 lecia działalności Muzeum.

Czytaj więcej...

tn IMG 1370 Ulewny deszcz nie zraził 170 biegaczek i biegaczy , którzy wystartowali na stadionie lekkoatletycznym miejscowego COS w ramach akcji Zakopane Biega. Każdy z uczestników rywalizacji zorganizowanej przez MOSiR Zakopane miał do pokonania dystans 2600 m.

W galerii fotoreportaż WAT1 z biegu.

Czytaj więcej...

tn zakopane biega 29 maja na stadionie lekkoatletycznym COS o godz 10,00  rozpoczną się zawody Zakopane Biega. Uczestnicy rywalizacji bęą mieli do pokonania dystans 3 km. 

 Zapisy do biegu Tutaj