Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - IV Zakopiański Bieg Sylwestrowy.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Snow Showers

-11°C

Zakopane

Snow Showers

Wind: 32.19 km/h

 **************************************************************************************************************************************************************************************************

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2018-2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 42 Szkolna Liga Sportów Zimowych regulaminy TUTAJ

 

Ze względu na trudne warunki śniegowe XLII Szkolna Liga Sportów Zimowych w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej, która miała się odbyć 16.01.2019, zostaje przeniesiona na inny termin.

 

************

Ranking  IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

  ******************

pz6XLII SLSZ PUCHAR ZAKOPANEGO DZIECI I MŁODZIEŻY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM – ZAKOPANE 2019

W ramach tegorocznego szóstego Pucharu Zakopanego w narciarstwie alpejskim rozgrane zostaną zawody dla dzieci. Cztery edycje slalomu giganta wchodza w skład 42 Szkolnej Ligi Sportów Zimowych. 
Dzieci z roczników 2011- 2004 będą rywalizować dwukrotnie na Harendzie Na Kasprowym Wierchu i na Polanie Szymszkowej.
Więcej Tutaj

 

 

tn IMG 0779  Stary 2018 rok biegacze pożegnali na sportowo. 5 km IV Bieg Sylwestrowy tradycyjnie zamknął rywalizację Zakopiańskiej Ligi Biegowej.W rejonie Bachledzkiego Wierchu rywalizowało tym razem 50 pań, 64 panów a w nordic walking 7 zawodniczek i zawodników.

W galerii fotoreportaż WAT 1

 

Wyniki
bieg 5 km

kobiety

1. Adrianna Dulska 1995 Sen K( 1) WKB META Lubliniec 0:25:31,48 -
2. Katarzyna Frączysta 1988 Sen K( 2) Kościelisko 0:26:50,70
3. Liwia Kubin 2004 Jun K( 1) Sp10 Zakopane 0:27:50,02
4. Anna Kidoń 1987 Sen K( 3) OrawaRun 0:28:57,33
5. Katarzyna Górecka 1976 Mas K( 1) Żórawski Team 0:29:15,58
6. Mariola Młynarska 1971 Mas K( 2) Lubliniec 0:29:22,85

mężczyźni

1. Daniel Dulski 1992 Sen M( 1) WKB META LUBLINIEC 0:20:47,54 -
2. DARIUSZ MAREK 1985 Sen M( 2) AlpinSportTeam 0:21:06,66
3. Dariusz Stanuch 1986 Sen M( 3) Zakopane 0:22:43,33
4. Robert Kidoń 1987 Sen M( 4) OrawaRun 0:23:09,18
5. Adam Winiarski 1966 Wet I M( 1) Chochołów 0:23:13,14
6. Zbigniew Obrochta 1992 Sen M( 5) Dzianisz 0:23:25,36

Nordic Walking

 

Nordic Walking
Kobiety
1. Ewa Malepsza 1976 Open K( 1) Zakopane 0:43:49,00 -
2. Joanna 1974 Open K( 2) Łódź 0:44:20,00
3. Aleksandra Ostapczuk 2001 Open K( 3) Nowy Targ 0:49:44,00
4. Dominika Behounek 1992 Open K( 4) Zakopane0:55:20,00
5.Małgorzata Behounek 1961 Open K( 5) TG Sokół Zakopane 0:55:21,00
Mężczyźni
1. Czesław Kukuła 1972 Open M( 1) Leńcze 0:46:51,00 -
2. Andrzej Szul 1947 Open M( 2) Nowy Targ 1:09:56,00

Pełne wyniki tutaj