Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - IV Mistrzostwa Zakopanego w Biegu Pod Górę wygrywają Dominika Bolechowska i Krzysztof Bodurka.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Snow Showers

-6°C

Zakopane

Snow Showers

Wind: 11.27 km/h

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych Zima 2017/2018 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 2017/2018 TUTAJ

************

Ranking  IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 

Linki do rejestracji na najbliższe biegi IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej

 

Trójbieg MOSiR-u - 3 Mile Szymoszkowej - odsłona 5 - 17.02.2018: Tutaj

 

IV Zakopiański Duathlon Zimowy - 18.02.2018: Tutaj

 

*********

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym" 04.03.2018: TUTAJ

 

 ********

W związku z prośbami nauczycieli zawody XLI Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w narciarstwie biegowym, które miały odbyć się 14.02.2018 r. zostają odwołane.

Czwarta i ostatnia edycja XLI Szkolnej Ligi Sportów Zimowych oraz Tatrzańska Euroliga Dzieci w narciarstwie biegowym odbędą się 22.02.2018 r.

 

 

tn DSC01357 4 Mistrzostwa Zakopanego w biegu pod gorę wygrali Dominika Bolechowska i Krzysztof Bodurka, który obronił swój ubiegłoroczny triumf w tych zawodach.
W galerii fotoreportaż z zawodów

 w tej galerii fotoreportaż z dekoracji zwycięzców

 W tej galerii  fot Wiktorii Kubin galerii  fot Wiktorii Kubin 


W czterech biegach rozegranych w ciągu jednego dnia wystartowało 108 pań i panów, którzy łącznie mieli do pokonania 4070 metrów przy przewyższeniu 1057 metrów (26%) . Rywalizacja na trzech zakopiańskich stokach narciarskich( Gubałówka, Szymoszkowa, Harenda  i po raz pierwszy   scieżką turystyczną na Nosal) została zorganizowana przez MOSiR Zakopane.

Dominika Bolechowska w kategorii Pań Open była najlepsza. Pierwsza na Gubałówce, druga na Szymoszkowej pierwsza na Harendzie i trzecia na Nosalu , łącznie uzyskała czas 48:21,25. druga była Katarzyna Frączysta a trzecia Julia Honkisz.

Krzysztof Bodurka obronił swój ubiegłoroczny tytuł mistrza Zakopanego był bezkonkurencyjny na wszystkich biegach i uzyskał czas 33,43,94. drugi był Zbigniew Jaworski a Trzecie miejsce zajął Łukasz Duliński.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe granitowe medale  ufundowane przez darczyńcę pragnącego zachować anonimowość a najlepsi nagrody.

 Składamy szczególne podziękowania dla stacji narciarskich PKL Gubałowka, Polana Szymoszkowa oraz Harenda Ski za pomoc w przeprowadzeniu zawodów.

 

Pełne wyniki tutaj w formacie RAR

 

tn DSC01339

 

 Bieg został także opisany w Polska Biega  Tutaj