Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Zakończenie I Zakopiańskiej Ligi Biegowej.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

tn DSC08760 W sali obrad zakopiańskiego UM uroczyście podsumowano I Zakopiańską Ligę Biegową.
Podczas spotkania wręczone zostały nagrody dla najlepszych sześciu zawodników w każdej z kategorii wiekowej. Nagrody wręczali burmistrz Zakopanego Leszek Dorula, naczelnik wydziału edukacji i sportu Zofia Kiełpińska oraz dyrektor MOSiR Leszek Behounek.

W galerii fotoreportaż z zakończenia

11 biegów w ciągu roku w tym : Duathlon biegowy, Mistrzostwa Zakopanego w biegach pod górę czyli cztery dystanse w jednym dniu oraz trzy mile Szymaszkowej( jedne zawody dla skiturowców, narciarzy i biegaczy) tak można scharakteryzować unikalną w skali Polski ligę biegową. W cyklu zawodów zorganizowanych przez MOSiR Zakopane wystartowało ponad 730 kobiet i mężczyzn. O zaciętej walce swiadczy fakt że wielu zawodników zostało sklasyfikowanych ex aequo.
wyniki

Kobiety/ Junior (1999 i młodsi)
1 m-ce (470 pkt) Gąsienica-Roj Karolina Zakopane
2 m-ce (426 pkt) Gąsienica-Roj Marcelina Zakopane
3 m-ce (190 pkt) Mateja Renata Zakopane
4 m-ce (170 pkt) Galica Karolina Zakopane
5 m-ce (160 pkt) Kubin Liwia Zakopane
5 m-ce (160 pkt) Szymańska Klaudia Zakopane

Kobiety/ Senior (1976-1998)
1 m-ce (540 pkt) Fatla Maria Zakopane
2 m-ce (465 pkt) Trzebunia Alicja Zakopane
3 m-ce (358 pkt) Milon Gabriela Zakopane
4 m-ce (330 pkt) Pradziad Justyna SystemEco TEAM, Murzasichle
5 m-ce (210 pkt) Wiśniewska-Ulfik Dominika Zabrze
6 m-ce (170 pkt) Jakieła-Rzadkosz Katarzyna Bukovina, Iwonicz Zdrój

Kobiety/ Masters (1966-1975)
1 m-ce (940 pkt) Gąsienica-Roj Anna Zakopane
2 m-ce (340 pkt) Kubin Ewa Zakopane
3 m-ce (210 pkt) Bolechowska Dominika ATTIQ Team, Zakopane
4 m-ce (160 pkt) Baś Anna Leniwce, Kraków
5 m-ce (132 pkt) Niziołek Teresa Zakopane
6 m-ce (110 pkt) Boczkowska Justyna Zakopane
6 m-ce (110 pkt) Czajkowska Agnieszka Zakopane
6 m-ce (110 pkt) Naglik Marta Szkoła Narciarstwa Biegowego Grupa Tatry, Zakopane
6 m-ce (110 pkt) Wolf Weronika Koszalin

Kobiety/ Weteran 1 (1956-1965)
1 m-ce (595 pkt) Behounek Małgorzata Flow Zakopane, Zakopane
2 m-ce (405 pkt) Tlałka-Długosz Małgorzata Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane, Zakopane
3 m-ce (380 pkt) Budzyk Janina Nowy Targ
4 m-ce (180 pkt) Gąsienica Małgorzata Kościelisko
5 m-ce (110 pkt) Litvakova Helena Maras Team
5 m-ce (110 pkt) Szczepaniak Agata Zakopane

Kobiety/ Weteran 2 (1955 i starsi)
1 m-ce (320 pkt) Sikora Alicja Bielsko Biała
2 m-ce (110 pkt) Geissler Margaret Heidelberg, Niemcy
3 m-ce (90 pkt) Woźniak Barbara Zagórze

Mężczyźni/ Junior (1999 i młodsi)
1 m-ce (810 pkt) Gąsienica-Roj Szymon Zakopane
2 m-ce (190 pkt) Barnowski Kamil Witów
2 m-ce (190 pkt) Kluś Klemens Zakopane
4 m-ce (146 pkt) Galica Mateusz Zakopane
5 m-ce (140 pkt) Elantkowski Jan Zakopane
6 m-ce (130 pkt) Kukuc Krzysztof Zakopane

Mężczyźni/ Senior (1976-1998)
1 m-ce (545 pkt) Pradziad Andrzej SystemEco TEAM, Murzasichle
2 m-ce (496 pkt) Barnowski Przemysław KS Chochołów, Witów
3 m-ce (490 pkt) Pawski Wawrzyniec Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane, Zakopane
4 m-ce (448 pkt) Fatla Franciszek Zakopane
5 m-ce (403 pkt) Gutt Piotr SystemEco TEAM, Poronin
6 m-ce (370 pkt) Stanuch Dariusz Zakopane

Mężczyźni/ Masters (1966-1975)
1 m-ce (760 pkt) Kubin Ireneusz Zakopane
2 m-ce (740 pkt) Serafin Dariusz Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane, Zakopane
3 m-ce (630 pkt) Winiarski Adam Chochołów
4 m-ce (316 pkt) Dyk Mariusz Kielce
5 m-ce (221 pkt) Kowalczyk Kazimierz Witów
6 m-ce (210 pkt) Wąsowicz Jan Kraków

Mężczyźni/ Weteran 1 (1956-1965)
1 m-ce (880 pkt) Ślaga Dariusz KS Chochołów, Zakopane
2 m-ce (761 pkt) Behounek Leszek PK Flow Zakopane, Zakopane
3 m-ce (320 pkt) Gąsienica Stanisław Kościelisko dla Biegaczy, Kościelisko
4 m-ce (210 pkt) Dziergas Mirosław Helny Węgierska Górka, Żywiec
5 m-ce (160 pkt) Kułach Maciej Zakopane
6 m-ce (130 pkt) Rabski Józef Skomielna Biała

Mężczyźni/ Weteran 2 (1955 i starsi)
1 m-ce (460 pkt) Edward Mucha Limanowa Forest TEAM na Biegówkach.pl, Limanowa
2 m-ce (320 pkt) Radomski Zbigniew Bielsko Biała
3 m-ce (280 pkt) Mojżyszek Maciej Nowy Targ
4 m-ce (240 pkt) Sikora Stefan Bielsko Biała
5 m-ce (150 pkt) Stec Włodzimierz Zakopane
6 m-ce (110 pkt) Majoch Tadeusz Zakopane

Pełne wyniki tutaj