Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - I ZAKOPIAŃSKI DUATHLON ZIMOWY ZA NAMI

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

 **************************************************************************************************************************************************************************************************

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych wiosna 2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 Logo nowe ZLB

Regulamin i Ranking  V Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 

 

 



 

********************

 

tn P3085606 Justyna i Andrzej Pradziad ponownie zwyciężają tym razem w Zakopiańskim Duathlonie Zimowym.
Dzień po rozegraniu 3 Mmil Szymaszkowej na najwyższym stopniu podium w kategorii open stanęło rodzeństwo Justyna i Andrzej Pradziad.

  W galerii obszerny fotoreportaż z biegu!!!

 

Tym razem triumfowali w I Zakopiańskim Duathlonie Zimowym. W zawodach zorganizowanych przez MOSiR Zakopane wystartowało 19 kobiet i mężczyzn . Każdy z uczestników po pokonaniu dystansu 5 km na nartach biegowych musiał przebiec jeszcze 5 km tym razem " z buta" Po raz kolejny okazało się że najmocniejsi są Justyna i Andrzej Pradziad, którzy doskonale sobie poradzili zarówno na nartach jak i w biegu terenowym.

 Zawody zaliczane są do punktacji Zakopiańskiej Ligi Biegowej

 

           
OPEN KOBIET  
Miejsce Nr Nazwisko i imię Rok ur. Śródczas Wynik
1 15 Pradziad Justyna 1997 20:02,4 42:35,9
2 19 Gąsienica-Roj Anna 1975 27:36,1 52:44,0
           
           
OPEN MĘŻCZYZN  
Miejsce Nr Nazwisko i imię Rok ur. Śródczas Wynik
1 14 Pradziad Andrzej 1994 16:08,9 33:31,2
2 4 Gutt Piotr 1994 17:07,6 34:06,2
3 2 Fatla Franciszek 1977 18:24,0 36:12,1
4 3 Smolak Piotr 1961 18:01,6 36:17,8
5 18 Filipek Tomasz 1997 18:19,0 36:49,5
6 1 Ślaga Dariusz 1965 17:36,6 37:02,5
7 13 Gąsienica Stanisław 1962 17:47,2 37:11,4
8 8 Odróbka Stanisław 1979 20:03,3 38:49,1
9 7 Rabski Józef 1959 18:39,4 38:51,6
10 5 Kubin Ireneusz 1972 20:52,4 42:02,1
11 11 Barnowski Przemysław 1980 21:09,4 42:28,5
12 20 Pawski Wawrzyniec 1984 25:43,4 43:40,1
13 10 Behounek Leszek 1959 23:06,0 43:45,4
14 17 Kowalczyk Kazimierz 1968 22:41,5 44:07,9
15 16 Serafin Dariusz 1966 22:38,4 44:46,0
16 9 Woźniczka Marek 1979 24:49,0 46:53,3
17 12 Sembercki Marcin 1983 28:16,1 51:26,0
           
           
           
SENIOR KOBIETY  
Miejsce Nr Nazwisko i imię Rok ur. Wynik  
1 15 Pradziad Justyna 1997 42:35,9  
           
           
SENIOR MĘŻCZYŹNI  
Miejsce Nr Nazwisko i imię Rok ur. Wynik  
1 14 Pradziad Andrzej 1994 33:31,2  
2 4 Gutt Piotr 1994 34:06,2  
3 2 Fatla Franciszek 1977 36:12,1  
4 18 Filipek Tomasz 1997 36:49,5  
5 8 Odróbka Stanisław 1979 38:49,1  
6 11 Barnowski Przemysław 1980 42:28,5  
7 20 Pawski Wawrzyniec 1984 43:40,1  
8 9 Woźniczka Marek 1979 46:53,3  
9 12 Sembercki Marcin 1983 51:26,0  
           
           
MASTERS KOBIETY  
Miejsce Nr Nazwisko i imię Rok ur. Wynik  
1 19 Gąsienica-Roj Anna 1975 52:44,0  
           
           
MASTERS MĘŻCZYŹNI  
Miejsce Nr Nazwisko i imię Rok ur. Wynik  
1 5 Kubin Ireneusz 1972 42:02,1  
2 17 Kowalczyk Kazimierz 1968 44:07,9  
3 16 Serafin Dariusz 1966 44:46,0  
           
           
           
WETERAN I MĘŻCZYŹNI  
Miejsce Nr Nazwisko i imię Rok ur. Wynik  
1 3 Smolak Piotr 1961 36:17,8  
2 1 Ślaga Dariusz 1965 37:02,5  
3 13 Gąsienica Stanisław 1962 37:11,4  
4 7 Rabski Józef 1959 38:51,6  
5 10 Behounek Leszek 1959 43:45,4  
           
    Organizator      
    Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem