Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - 3 mile Szymaszkowej dla Justyny i Andrzeja Pradziad

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

tn P3075590 Biegacze Justyna Pradziad i Andrzej Pradziad wygrali drugą odsłonę trojbiegu MOSiR 3 Mile Szymaszkowej. W zawodach wystartowało 5 pań i 22 panów. Uczestnicy rywalizowali w podbiegu na Szymaszkową na: nogach, nartach biegowych i ski turach. wbrew przewidywaniom najskuteczniejsi okazali się biegacze - Justyna i Andrzej Pradziad. Zawody zorganizowane przez MOSiR Zakopane zaliczane są do punktacji Zakopiańskiej Ligi Biegowej.

W galerii kilka fot J. Koczyńskiej Chmiel z biegu

 

OPEN KOBIET
Miejsce Nr  Nazwisko i Imię Rok ur. Kategoria Wynik
1 6 Pradziad Justyna 1997 N 15:02,8
2 27 Fatla Maria 1982 N 16:24,6
3 13 Gąsienica-Roj Anna 1975 N 16:50,7
4 19 Loley Sylwia 1977 S 20:42,7
5 8 Budzyk Janina 1960 S 21:13,0
           
           
OPEN MĘŻCZYZN
Miejsce Nr  Nazwisko i Imię Rok ur. Kategoria Wynik
1 5 Pradziad Andrzej 1994 N 10:36,0
2 9 Biernawski Piotr 1977 N 10:51,0
3 4 Gutt Piotr 1994 N 11:18,1
4 17 Pawski Wawrzyniec 1984 N 11:22,9
5 15 Fatla Franciszek 1977 N 11:23,0
6 25 Stanuch Dariusz 1986 N 11:50,3
7 18 Lebda Sebastian 1976 N 12:24,7
8 12 Kubin Ireneusz 1972 N 12:42,8
9 16 Jędraszczyk Mateusz 1988 N 13:15,7
10 22 Zdanowski Łukasz 1990 N 13:31,7
11 24 Stanuch Paweł 1993 N 13:50,4
12 3 Sułek Wojciech 1981 N 14:02,8
13 14 Gąsienica-Roj Szymon 2002 N 14:02,9
14 2 Behounek Leszek 1959 N 14:31,1
15 10 Ordzowiały Piotr 1967 N 15:20,3
16 26 Kowalczyk Kazimierz 1968 N 15:22,5
17 1 Ślaga Dariusz 1965 B 15:43,3
18 11 Gąsienica Stanisław 1962 B 16:15,3
19 7 Mojżyszek Maciej 1946 N 16:18,7
20 20 Barnowski Przemysław 1980 B 18:21,9
21 21 Serafin Dariusz 1966 B 18:44,6
22 23 Wilandt Konrad 1985 S 19:41,7
           
           
           
           
KOBIETY BIEG NA NOGACH
Miejsce Nr  Nazwisko i Imię Rok ur. Kategoria Wynik
1 6 Pradziad Justyna 1997 N 15:02,8
2 27 Fatla Maria 1982 N 16:24,6
3 13 Gąsienica-Roj Anna 1975 N 16:50,7
           
           
MĘŻCZYŹNI BIEG NA NOGACH
Miejsce Nr  Nazwisko i Imię Rok ur. Kategoria Wynik
1 5 Pradziad Andrzej 1994 N 10:36,0
2 9 Biernawski Piotr 1977 N 10:51,0
3 4 Gutt Piotr 1994 N 11:18,1
4 17 Pawski Wawrzyniec 1984 N 11:22,9
5 15 Fatla Franciszek 1977 N 11:23,0
6 25 Stanuch Dariusz 1986 N 11:50,3
7 18 Lebda Sebastian 1976 N 12:24,7
8 12 Kubin Ireneusz 1972 N 12:42,8
9 16 Jędraszczyk Mateusz 1988 N 13:15,7
10 22 Zdanowski Łukasz 1990 N 13:31,7
11 24 Stanuch Paweł 1993 N 13:50,4
12 3 Sułek Wojciech 1981 N 14:02,8
13 14 Gąsienica-Roj Szymon 2002 N 14:02,9
14 2 Behounek Leszek 1959 N 14:31,1
15 10 Ordzowiały Piotr 1967 N 15:20,3
16 26 Kowalczyk Kazimierz 1968 N 15:22,5
17 7 Mojżyszek Maciej 1946 N 16:18,7
           
           
MĘŻCZYŹNI NARTY BIEGOWE
Miejsce Nr  Nazwisko i Imię Rok ur. Kategoria Wynik
1 1 Ślaga Dariusz 1965 B 15:43,3
2 11 Gąsienica Stanisław 1962 B 16:15,3
3 20 Barnowski Przemysław 1980 B 18:21,9
4 21 Serafin Dariusz 1966 B 18:44,6
           
           
KOBIETY SKITURY
Miejsce Nr  Nazwisko i Imię Rok ur. Kategoria Wynik
1 19 Loley Sylwia 1977 S 20:42,7
2 8 Budzyk Janina 1960 S 21:13,0
           
           
MĘŻCZYŹNI SKITURY
Miejsce Nr  Nazwisko i Imię Rok ur. Kategoria Wynik
1 23 Wilandt Konrad 1985 S 19:41,7