Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - 37 Ogólnopolski Bieg Gąsieniców wygrywają Dorota Pająk i Jakub Twardowski

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych Wiosna 2022

********************************************************************************************************************************************************************************************************* 

IX OTWARTE MISTRZOSTWA ZAKOPANEGO W BIEGU POD GÓRĘ PUCHAR POLSKI W SKYRUNNINGU 16.07.2022 r.

Zapisy TUTAJ

tn plakat BPG 22

*****************************************************************************************************************************************************************************************************************

 

RUN FORREST - GREAT COMEBACK! 
800 km

tn Rum Forrest

 

„Run Forrest" powraca… bo przecież trzeba z gór wrócić nad morze :-).

Tym razem macie do pokonania okrągłe 800 km z Zakopanego nad polskie morze do Władysławowa.

Jak zwykle za niezwykle niskie wpisowe - 39 zł otrzymujecie wielomiesięczną super zabawę i motywacje do ruchu, z pełną obsługą informatyczną i możliwością śledzenia swych postępów i rywalizacji z innymi online.

UWAGA !!! Bieg zaliczany do ZLB zasada punktacji taka jak w zeszłym roku czyli
zakończenie pełnego dystansu 800 km = 80 pkt. , jeżeli ktoś nie zaliczy całego
wyzwania punkty będą naliczane zgodnie z przebiegniętym dystansem np: 250 km=25 pkt.

 

tn IMG 0792 62 biegaczek i biegaczy stanęło na starcie 37 Ogólnopolskiego Biegu Gąsieniców. Zawody zorganizowane przez MOSiR Zakopane zaliczane były do klasyfikacji VIII Zakopiańskiej Ligi Biegowej. Rywalizacja odbyła sie na trasach biegowych zakopiańskiego COS

W galerii fotoreportaż

medaliści:

  OPEN KOBIET        
M Nazwisko Imię Miasto Klub Czas biegu
1 Pająk Dorota Dzianisz   18:57,1
2 Pabin Zuzanna Dzianisz Ski Team Podhale 19:35,8
3 Karwowska Wiktoria   SMS-ZAKOPANE 20:03,8
4 Stachura Iga Rabka-Zdrój St.Olympic 21:01,4
5 Żurek Beata Rabka-Zdrój Olympic 21:23,9
6 Kawulok Joanna Istebna   23:00,0
           
  OPEN MĘŻCZYZN        
M Nazwisko Imię Miasto Klub Czas biegu
1 Twardowski Jakub Nowy Targ   30:14,3
2 Węgrzyn Marcin Nowy Targ MEG Centrum Szkoleń i Planowania Treningu 30:49,1
3 Lańda Michał Poronin   31:00,5
4 Legierski Grzegorz Koniaków 956 Team nabiegówkach pl 31:32,3
5 Potrząsaj Rafał Ciche SKI TEAM PODHALE 32:40,0
6 Koszyk Radosław   Skipol.pl team 33:06,7

 Pełne wyniki tutaj