Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Mistrzostwa Przedszkolaków w narciarstwie alpejskim 2018

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Snow Showers

-11°C

Zakopane

Snow Showers

Wind: 32.19 km/h

 **************************************************************************************************************************************************************************************************

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2018-2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 42 Szkolna Liga Sportów Zimowych regulaminy TUTAJ

***********

 Logo nowe ZLB

Regulamin i Ranking  V Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 

 

  ******************

 

 

Na prośbę Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem organizator VI Zakopiańskiego Biegu Wagarowicza, Biegu Kolorowych skarpetek przenosi start biegu z godziny 10:00 na godzinę 09:00.

Program zawodów:
8.00 – 8.50 – zapisy i odbiór numerów startowych – Park Miejski
09.00 – start biegu
ok. 09.45 – ogłoszenie wyników konkursu
ok. 10.00 - zakończenie zawodów

 

tn DSCN1753 13 marca na stoku Ugory na Pardałówce rozegrane zostały Mistrzostwa przedszkolaków w narciarstwie alpejskim. Na starcie slalomu giganta stanęło ponad 26 dziewczynek i chłopców z terenu Zakopanego.

W galerii fotoreportaż

Mistrzostwa Przedszkolaków w Narciarstwie Alpejskim
Ugory - Pardałówka - 13.03.2018
WYNIKI

Chłopcy 2013
M Nr Nazwisko i Imię Rok Miejscowość Klub/Przedszkole Czas
1. 27 Skarbek-Malczewski Jakub 2013 Zakopane Przedszkole nr 9 19,29
2. 5 Sokołowski Karol 2013 Zakopane Przedszkole nr 3 19,87
3. 10 Fiedor Jacek 2013 Zakopane AZS/Przedszkole nr 9 21,13
4. 25 Chyc Magdzin Wojciech 2014 Zakopane Przedszkole nr 3 21,61
5. 24 Klamerus Filip 2014 Zakopane Przedszkole nr 3 22,80
6. 2 Malczewski Jan 2013 Zakopane Przedszkole Jaszczurówka 22,83
7. 11 Wardas Mikołaj 2013 Zakopane AZS/Przedszkole nr 7 30,14
8. 21 Pilch Antoś 2014 Zakopane KS Frajda 35,05

Dziewczynki 2012M Nr Nazwisko i Imię Rok Miejscowość Klub/Przedszkole Czas
1. 22 Klamerus Weronika 2012 Zakopane Przedszkole 3 24,47

Chłopcy 2012
M Nr Nazwisko i Imię Rok Miejscowość Klub/Przedszkole Czas
1. 28 Chowaniec Daniel 2012 Zakopane Przedszkole Olcza 16,66
2. 26 Gąsienica Sebastian 2012 Zakopane Przedszkole nr 9 21,61
3. 12 Kizeweter Jakub 2012 Zakopane AZS/Przedszkole nr 9 24,36
4. 9 Podwika Kacper 2012 Zakopane Przedszkole Kubuś Puchaty 24,66
5. 13 Bartczak Adam 2012 Zakopane AZS/ KNSP 38,98

Dziewczynki 2011
M Nr Nazwisko i Imię Rok Miejscowość Klub/Przedszkole Czas
1. 16 Chrobak Hanna 2011 Zakopane AZS/KNSP 15,25
2. 15 Rząsa Marta 2011 Zakopane AZS/KNSP 17,82
3. 3 Ustupska Chyc Maja 2011 Zakopane Przeszkole Kubuś Puchaty 18,51
4. 14 Wardas Rebeka 2011 Zakopane AZS/KNSP 19,73
5. 17 Łukaszczyk Magdalena 2011 Zakopane AZS/KNSP 22,35

Chłopcy 2011
M Nr Nazwisko i Imię Rok Miejscowość Klub/Przedszkole Czas
1. 4 Plata Stanisław 2011 Zakopane Przedszkole nr 9 15,63
2. 18 Fiedor Szymon 2011 Zakopane AZS/KNSP 15,69
3. 1 Adamski Jan 2011 Zakopane Przedszkole nr 7 20,28
4. 7 Leniewicz Marcel 2011 Małe Ciche Przedszkole nr 7 21,07
5. 19 Polaniak Klemens 2011 Zakopane AZS/KNSP 21,12
6. 8 Adamczewski Wojciech 2011 Zakopane Przedszkole nr 3 24,90
7. 20 Chrast Andrzej 2011 Zakopane AZS/KNSP 72,44