Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - 4 edycja Otwartego Turnieju Tenisowego o Puchar Burmistrza Miasta Zakopane.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Mostly Cloudy

7°C

Zakopane

Mostly Cloudy

Wind: 0.00 km/h

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych Jesien 2017 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 2017/2018 TUTAJ

************

 Ranking  III Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 ********

Zapisy na najbliższe biegi Zakopiańskiej Ligi Biegowej:

 

Linki do zapisów:

III Zakopiański Bieg Kurierów Tatrzańskich: TUTAJ

 

I Harcerski Bieg Uliczny Kurierów Tatrzańskich: Tutaj 

 

Uwaga ! W ten weekend ruszają zapisy na IV Zakopiański Bieg Niepodległości.
 

 

 *********

 

 

W związku ze złymi warunkami pogodowymi zawody w kolarstwie górskim zostają przeniesione z dnia 21.09.2017 na 26.09.2017.

Licealiada i Igrzyska Młodzieży Szkolnej - start godz. 11.00

Igrzyska Dzieci – start godz. 12.00

Górna Rówień Krupowa

Rejestracja poprzez SRS zostaje przedłużona do 22.09.2017.

 

tn plakat tenis2017 12 i 13 sierpnia na kortach w parku miejskim rozegrana została 4 edycja tegorocznego Turnieju Tenisowego O Puchar Burmistrza Miasta Zakopanego. Na 16 i 17 września zaplanowano rozgrywki finałowe.

 

Wyniki 4 turnieju rozegranego w dniach od 12 do 13 sierpnia 2017 roku

1/8 FINAŁU
BACHLEDA JAN STOCH DOMINIK 3/6 6/4 6/3
GADOMSKI PIOTR KASZEWSKI MICHAŁ 6/1 6/1
RÓŻANŚKI MARIAN KASZEWSKI KRZYSZTOF 6/1 6/1
WĄDRZYK BARTŁOMIEJ PIWOWARCZYK MARCIN 6/2 6/4
STOCH ANDRZEJ KUCZKOWICZ ROBERT 6/3 6/3
POLAŃSKI BOGDAN WOJAK MACIEJ 6/3 6/4
GRUSZKA ZBIGNIEW RUSINOWICZ ŁUKASZ 6/3 3/6 10/8
BARTMAN MACIEJ SIKORSKI MICHAŁ 6/2 6/2

ĆWIERĆFINAŁ
GADOMSKI PIOTR BACHLEDA JAN 6/1 6/0
WĄDRZYK BARTŁOMIEJ RÓŻANŚKI MARIAN 7/5 6/2
POLAŃSKI BOGDAN STOCH ANDRZEJ
BARTMAN MACIEJ GRUSZKA ZBIGNIEW 6/2 6/2

PÓŁFINAŁ
WĄDRZYK BARTŁOMIEJ GADOMSKI PIOTR
BARTMAN MACIEJ POLAŃSKI BOGDAN 6/3 6/2

FINAŁ
BARTMAN MACIEJ WĄDRZYK BARTŁOMIEJ 6/4 6/4

TURNIEJ POCIESZENIA

ĆWIERĆFINAŁ
STOCH DOMINIK KASZEWSKI MICHAŁ
KASZEWSKI KRZYSZTOF PIWOWARCZYK MARCIN
WOJAK MACIEJ KUCZKOWICZ ROBERT
RUSINOWICZ ŁUKASZ SIKORSKI MICHAŁ 6/3 6/4

PÓŁFINAŁ

STOCH DOMINIK KASZEWSKI KRZYSZTOF 6/1 6/3
WOJAK MACIEJ RUSINOWICZ ŁUKASZ

FINAŁ
STOCH DOMINIK WOJAK MACIEJ 6/0 6/1

 

 

tn Klasyfikacja tenis ziemny 08 2017