Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - 3 EDYCJA OTWARTEGO TURNIEJU TENISOWEGO O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ZAKOPANE 2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Mostly Cloudy

7°C

Zakopane

Mostly Cloudy

Wind: 0.00 km/h

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych Jesien 2017 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 2017/2018 TUTAJ

************

 Ranking  III Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 ********

Zapisy na najbliższe biegi Zakopiańskiej Ligi Biegowej:

 

Linki do zapisów:

III Zakopiański Bieg Kurierów Tatrzańskich: TUTAJ

 

I Harcerski Bieg Uliczny Kurierów Tatrzańskich: Tutaj 

 

Uwaga ! W ten weekend ruszają zapisy na IV Zakopiański Bieg Niepodległości.
 

 

 *********

 

 

W związku ze złymi warunkami pogodowymi zawody w kolarstwie górskim zostają przeniesione z dnia 21.09.2017 na 26.09.2017.

Licealiada i Igrzyska Młodzieży Szkolnej - start godz. 11.00

Igrzyska Dzieci – start godz. 12.00

Górna Rówień Krupowa

Rejestracja poprzez SRS zostaje przedłużona do 22.09.2017.

 

tn plakat tenis 15 i 16 lipca na kortach w parku miejskim rozegrano po raz trzeci spotkania Turnieju Tenisowego o puchar burmistrza miasta Zakopane. Po trzech edycjach na czele klasyfikacji znajduje się Dominik Stoch z 64 pkt. drugie miejsce zajmuje Maciej Bartman 60 pkt a trzecie Robert Kuczkowicz- 44 pkt.

 Wyniki 3 turnieju rozegranego w dniach od 15 do 16 lipca 2017 roku

1/8 FINAŁU

STOCH DOMINIK -STUDLIK BARTŁOMIEJ 6/0 6/0
STOCH ANDRZEJ -ŚREDNIAWA MAREK 6/1 6/1
RUSINOWICZ ŁUKASZ -BACHULA PAWEŁ 6/1 6/0
KUCZKOWICZ ROBERT- RUMIŃSKA ZOFIA 6/2 6/1
WĄDRZYK BARTŁOMIEJ- DRABIK DAWID 0/6 6/4 6/4
GRUSZKA ZBIGNIEW -WICHER ADAM 6/2 6/4
RYGIEL GRZEGORZ- POLAŃSKI BOGDAN 6/2 6/1
BARTMAN MACIEJ -JANIA BOGDAN 7/5 6/1

ĆWIERĆFINAŁ

STOCH DOMINIK - STOCH ANDRZEJ 6/2 6/3
KUCZKOWICZ ROBERT- RUSINOWICZ ŁUKASZ 6/2 6/0
GRUSZKA ZBIGNIEW- WĄDRZYK BARTŁOMIEJ 6/1 6/1
BARTMAN MACIEJ - RYGIEL GRZEGORZ 4/6 6/1 10/6

PÓŁFINAŁ
KUCZKOWICZ ROBERT - STOCH DOMINIK 7/5 6/1
BARTMAN MACIEJ - GRUSZKA ZBIGNIEW 6/1

Finał

BARTMAN MACIEJ - KUCZKOWICZ ROBERT 6/2 6/2

TURNIEJ POCIESZENIA

ĆWIERĆFINAŁ

ŚREDNIAWA MAREK - STUDLIK BARTŁOMIEJ 6/1 6/3
RUMIŃSKA ZOFIA - BACHULA PAWEŁ 6/0 6/0
WICHER ADAM - DRABIK DAWID
JANIA BOGDAN - POLAŃSKI BOGDAN 7/6 6/7 10/0

PÓŁFINAŁ
RUMIŃSKA ZOFIA - ŚREDNIAWA MAREK
JANIA BOGDANWICHER ADAM

- RUMIŃSKA ZOFIA - JANIA BOGDAN 4/6 6/3 10/5

 

Klasyfikacja tenis ziemny