Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Zaproszenie do udziału w 3. Biegu Kobiet Siegen 2020

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

tn Siegener Womens Run 2020 Partnerstadt Zakopane Od 2018 roku w mieście partnerskim Siegen odbywa się duży bieg kobiet, który co roku jest wspaniałym doświadczeniem. Startuje od 800 do 1000 kobiet na kilku dystansach, niezmiennie zachwyconych niezwykłą atmosferą imprezy. Jednak w tym roku, jak wiemy, wszystko jest inne.

Pomimo ograniczeń organizator, sponsorzy i miasto Siegen oraz powiat Siegen-Wittgenstein chcą kontynuować główną ideę wydarzenia. Dlatego właśnie pragną zaprosić i zmotywować kobiety mieszkające w bliźniaczych miastach Siegen do uczestnictwa w biegu.

Dzięki zaangażowaniu sponsorów i partnerów udział jest bezpłatny dla wszystkich kobiet. Ponadto numery startowe będą spersonalizowane dla tych, którzy zarejestrują się do 25 sierpnia.

Wyścig odbędzie się od 6 do 13 września i będzie zorganizowany prywatnie przez samych biegaczy. Od kobiet zależy, czy chcą biegać same lub w małych grupach - oczywiście z zachowaniem środków bezpieczeństwa.

Zapraszamy tych, którzy nie chcą biegać, ale chcą być częścią wydarzenia, by pływać, jeździć na rowerze, jeździć na rolkach, wózkach inwalidzkich lub uprawiać inne sporty. Serdecznie zapraszamy także kobiety niepełnosprawne.

Dla biegaczy zorientowanych na wyniki czeka dystans 6,6 km. Dlatego bieg musi być w pełni śledzony przez aplikację lub smartwatch.

Zarejestruj się teraz i dołącz do społeczności Women´s Run Siegen!

www.siegener-womensrun.de