Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Powiatowe IMS w koszykówce dla dziewcząt z Nowego Bystrego i chłopców z zakopiańskiej "5"

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2019/2020 do pobrania tutaj

 

Zapisy - XLIII Szkolna Liga Sportów Zimowych, Puchar Zakopanego w narciarstwie alpejskim: TUTAJ

 XLIII SLSZ, Puchar Zakopanego w narciarstwie alpejskim – Harenda 25.01.2020
Uwaga zmiana harmonogramu zawodów:
Biuro zawodów - 06:45
Oglądanie trasy - 07:30
Start zawodów - 08:00

tn IMG 4346 Dziewczęta z Nowego Bystrego i chłopcy z SP 5 Zakopane wygrali powiatowe eliminacje Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce. Rywalizacja zorganizowana przez MOSiR Zakopane odbyła się w sali sportowej przy ul Chramcówki.
W galerii fotoreportaż Wat1 z turnieju!

 

Wyniki

Dziewczęta
SP 4 Zakopane - SP 1 Biały Dunajec 11-8
SP 4 Zakopane - SP Nowe Bystre 6-23
SP 1 Biały Dunajec - SP Nowe Bystre 8-22

Tabela

1. SP Nowe Bystre 4 pkt 45-14
Bobak Gabriela, Klepacz Anna, Mateja Julia, Nędza Agnieszka, Skorusa Karolina, Skorusa Natalia, Staszel Gabriela, Staszel Julia

 

2. SP 4 Zakopane 3 pkt 17-31
Galica Magdalena, Galica Maria, Galica Martyna, Haza Agnieszka, Pawlikowska Karolina, Kukuc Anna, Skupień Anna, Harbut Julia, Galica Wioleta, Fedro Weronika

3. SP 1 Biały Dunajec 2 pkt 16-33
Długi Wiktoria, Drożdż Aleksandra, Gał Aleksandra, Gil Roksana, Karciarz Natalia, Kwiatkowska Oliwia, Zalińska Patrycja, Mrowińska Angelika, Pańszczyk Weronika, Pawlikowska Natalia, Rusnak Karolina, Sichelska Katarzyna

 Najlepszy strzelec: Natalia Skorusa SP Nowe Bystre (19pkt)

 

Chłopcy
SP 1 Biały Dunajec - SP 5 Zakopane 3-10
SP 1 Biały Dunajec - SP Poronin 11-10
SP 5 Zakopane - SP Poronin 18-14

 

Tabela

1. SP 5 Zakopane 4 pkt 28-17
Dudzik Wojciech, Gąsienica-Makowski Dariusz, Olszewski Konrad, Szczepaniak-Krupowski Piotr, Szlehuber Szymon, Witos Patryk, Woźnica Wojciech, Zygmuntowicz Bartłomiej

2. SP 1 Biały Dunajec 3 pkt 14-20
Bafia Jakub, Bubla Krystian, Gacek Michał, Graca Jan, Mrowiński Dawid, Piszczór Michał, Sichelski Jakub, Zych Sebastian,

3. SP Poronin 2 pkt 24-29
Bobak Szymon, Franosz Maciej, Iwaniec Kamil, Łojas Kacper, Łukaszczyk Józef, Marduła Krzysztof, Świder Łukasz

Najlepszy strzelec: Wojciech Dudzik SP 5 Zakopane (10pkt)

 

Pełne wyniki tutaj