Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Powiatowe ID w koszykówce wygrywają dziewczęta z Nowego Bystrego i chłopcy z SP 2 Zakopane.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

tn IMG 4329 Dziewczęca reprezentacja SP w Nowem Bystrem oraz chłopięca zakopiańskiej " Dwójki " wygrali  powiatowy turniej piłki koszykowej rozegrany w ramach Igrzysk Dzieci w sali sportowej przy ul Chramcówki.

W galerii kilka fot WAt1 z turnieju

Wyniki

Dziewczęta
SP 1 Biały Dunajec- SP Nowe Bystre 2-32
SP 1 Biały Dunajec- SP 3 Zakopane 4-30
SP Nowe Bystre - SP 3 Zakopane 12-8

Tabela

1. SP Nowe Bystre 4 pkt 44-10
Gałusza Patrycja, Gewont Dominika, Jarząbek Kinga, Łowisz Marzena, Michniak Urszula, Polak Aneta,Słodyczka Karolina, Sopiarz Martyna

 

2. SP 3 Zakopane 3 pkt 38-16
Grabska Karolina, Klimek Natalia, Matyjasik Karina, Sabuda Julia, Słowik Julia, Tęcza Kalina, Wojtowicz Hanna, Zagórska Justyna, Zalińska Anna, Zarzycka Hanna

3. SP 1 Biały Dunajec 2 pkt 6-62
Gąsienica Makowska, Gil Adrianna, Kalata Alicja, Kukuc Sabina, Łapka Viktoria, Łukaszczyk Karolina, Michniak Aneta, Niemiec Anna, Pawlikowska Izabela, Sobańska Anna, Stanek Oliwia

Najlepszy strzelec: Urszula Michniak SP Nowe Bystre (24 pkt)

Chłopcy
SP 1 Biały Dunajec- SP Murzasichle 4-20
SP 1 Biały Dunajec - SP 2 Zakopane 4-23
SP Murzasichle - SP 2 Zakopane 10-11

Tabela

1. SP 2 Zakopane 4 pkt 34-14
Bryniarski Wiktor, Mikulec Adrian, Łukaszczyk-Capowski Maciej, Ruman Piotr, Pilsyk Jan, Obrochta Piotr

2. SP Murzasichle 3 pkt 30-15
Łukaszczyk Antoni, Brzeziński Dominik, Budz Jan, Budz Kacper, Budz Szymon, Łacek Patryk, Pawlikowski Wojciech, Piszczór Kacper, Tatar Wojciech

3. SP 1 Biały Dunajec 2 pkt 8-43
Bafia Wojciech, Karciarz Maciej, Mrowiński Mateusz, Pańszczyk Michał, Rzadkosz Szymon, Sieczka David, Pawlikowski Szymon, Stołowski Kamil 

Najlepszy strzelec: Wiktor Bryniarski SP 2 Zakopane (25pkt)

Pełne wyniki tutaj