Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Licealiadę w koszykówce wygrywają dziewczęta z ZSHT i chłopcy z LO

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

tn IMG 4176 Dziewczęca drużyna z ZSHT okazała sie bezkonkurencyjna w licealiadzie w koszykówce. Wśród chłopców wygrali koszykarze z LO. Rywalizacja odbyła się w sali sportowej przy ul Chramcówki i została zorganizowana przez MOSiR Zakopane
W galerii fotoreportaż Wat1

Wyniki

dziewczęta

ZSHT - ZSB 26-4
ZSHT - LO 14-3
ZSB- LO 9-10

Tabela

1. ZSHT 4 pkt 40-7
Gąsienica Szymków Iza, Mazur Michalina, Bachleda Szeliga Patrycja, Król Sabina, Maczyszyn Paulina, Matysiak Klaudia, Pawlikowska Joanna, Sobańska Klaudia, Strama Justyna, Sobańska Marzena, Jarząbek Karolina

2. LO 3 pkt 13-23
Andrzejak Amelia, Bualnda Anna, Elantkowska Zofia, Karpiel Aleksandra, Nędza Kinga, Polak Sara, Skrzypek Maja, Styrczula Patrycja

3. ZSB 2 pkt 13-36
Chowaniec-Lejczyk Weronika, Cudzich Iwona, Dziurdzik Klaudia, Pawlikowska Magdalena, Kocańda Katarzyna, Ogórek Katarzyna, Pączek Ewelina, Rol Karolina, Łukaszczyk Patrycja

Najlepszy strzelec: Gąsienica Szymków Iza ZSHT (11)

chłopcy

ZSHT- LO 5-7
ZSHT - ZSB 7-10
ZSHT - RLO 5-4
ZSHT - BSCRRIP 15-2
LO- ZSB 12-8
LO- RLO 12-8
LO- BSCRRiP 4-0
ZSB- RLO 15-4
ZSB- BSCRRIP 14-6
RLO- BCSRRiP 4-7

Tabela
1. LO 8 pkt 35-21
Borzęcki Kacper, Bużek Kamil, Gąsienica-Gliwa Nikodem, Janik Krzysztof, Pierz Arkadiusz, Kmiecik Adam, Sikoń Kacper, Miśkowiec Bartosz, Skóra Michał, Skupień Stanisław, Walicki Michał, Dunajczan Rafał, Pławecki Marcin

2. ZSB 7 pkt 47-29
Dzierżęga Kamil, Kowalkowski Kacper, Łukaszczyk Maksymilian, Mulica Krzysztof, Pańszczyk Hubert, Pawlikowski Mateusz, Skwarek Patryk, Stachoń Marcin, Topór Marcin, Tylka Józef, Zatłoka Dominik, Galica Paweł

3. ZSHT 6 pkt 32-23
Bafia Piotr, Chowaniec Jan, Czernik Jan, Galica Szymon, Giertuga Adrian, Gut Józef, Kalata Bartosz, Karpiel Stanisław, Klimecki Krystian, Kozub Joe, Krzysiak Michał, Krzyściak Jacek, Kurnyta Jakub, Stoch Jan, Wetula Piotr

4. BSCRRIP 5 pkt 15-37
Kluś Dawid, Lassak Andrzej, Liszka Jan, Jarosz Wojciech, Bobak Tomasz, Para Andrzej, Złożą Sebastian, Waligóra Dominik

5. RLO 4 pkt 20-39
Gąsienica-Gliwa Szymon, Mędoń Szczepan, Pańszczyk-Janów Michał, Serafin Jan, Zubek Dawid, Stanuch Krzysztof

Najlepszy strzelec: Stachoń Marcin ZSB, Walicki Michał LO (20)

pełne wyniki tutaj w formacie pdf