Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej za nami.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2019/2020 do pobrania tutaj

 

Zapisy - XLIII Szkolna Liga Sportów Zimowych, Puchar Zakopanego w narciarstwie alpejskim: TUTAJ

Zapisy
V Zakopiański Bieg Sylwestrowy: TUTAJ
 
V Zakopiański Bieg Noworoczny: TUTAJ

tn IMG 2856 Dziewczęta z Leśnicy oraz chłopcy z Poronina wygrali powiatowy turniej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej.
Rywalizacja zorganizowana przez MOSiR Zakopane odbyła się w sali sportowej SMS.
W galerii fotoreportaż WAT 1

 

Wyniki

dziewczęta
SP 1 Biały Dunajec - SP Leśnica 1-3
SP 1 Biały Dunajec - SP 4 Zakopane 0-2
SP Leśnica - SP 4 Zakopane 1-0

 

Tabela

1. SP Leśnica 4-1 6 pkt
2. SP 4 Zakopane 2-1 3 pkt
3. SP 1 Biały Dunajec 1-5 0 pkt

SP Leśnica
Arendarczyk Natalia, Bałos Katarzyna, Chowaniec Józefa, Kobylarczyk Andżelika, Kowalczyk Katarzyna, Rzepka Klaudia, Skotnicka Karolina, Skubisz Weronika, Walkosz Jolanta

SP 4 Zakopane
Fedro Weronika, Galica Magdalena, Galica Maria, Galica Martyna, Haza Agnieszka, Jurgowska Karolina, Kukuc Anna, Galica Wioleta,Pacyga Izabela, Skupień Anna
SP 1 Biały Dunajec
Długi Wiktoria, Drożdż Aleksandra, Gał Aleksandra, Karciarz Natalia, Marduła Julia, Mrowińska Angelika, Pańszczyk Weronika, Pawlikowska Natalia, Rączka Anna, Sichelska Katarzyna

 

chłopcy

SP Poronin - SP Brzegi 1-1
SP Poronin - SP 2 Biały Dunajec 5-0
SP Poronin - SP4 Zakopane 4-1
SP Brzegi - SP 2 Biały Dunajec 3-0
SP Brzegi - SP 4 Zakopane 1-0
SP 2 Biały Dunajec - SP 4 Zakopane 2-3

Tabela
1. SP Poronin 10-2 7 pkt
2. SP Brzegi 5-1 7 pkt
3. SP 4 Zakopane 4-7 3 pkt
4. SP 2 Biały Dunajec 2-11 0 pkt

 

SP Poronin
Franosz Maciej, Bobak Szymon, Iwaniec Kamil, Łapka Krystian, Łojas Kacper, Łukaszczyk Józef, Topór Maciej, Skowyra Jan
SP Brzegi
Bafia Krzysztof, Bafia Michał, Bobak Andrzej, Hoły Oliwier, Kondziołka Mateusz, Sikorski Oskar
SP 4 Zakopane
Gutt Bartłomiej, Gawlak-Curuś Marcin, Lipowy Kamil, Łukaszczyk Kacper, Łukaszczyk Paweł, Pęksa Kacper, Sobański Mikołaj, Stopka Damian

SP 2 Biały Dunajec
Gał Piotr, Konatowski Maksymilian, Marduła Robert, Stołowski Karol, Senderek Damian, Węgrzyniak Bartłomiej, Węgrzyniak Jakub, Wypychowski Bartłomiej

Pełne wyniki tutaj w formacie pdf