Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Powiatowe ID w halowej piłce nożnej wygrywają dziewczęta z SP 2 Biały Dunajec i chłopcy z Leśnicy.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2019/2020 do pobrania tutaj

 

Zapisy - XLIII Szkolna Liga Sportów Zimowych, Puchar Zakopanego w narciarstwie alpejskim: TUTAJ

Zapisy
V Zakopiański Bieg Sylwestrowy: TUTAJ
 
V Zakopiański Bieg Noworoczny: TUTAJ

tn IMG 2853 Dziewczęta z SP nr 2 w Białym Dunajcu oraz chłopcy z SP w Leśnicy wygrali powiatowy turniej halowej piłki nożnej rozegrany w ramach Igrzysk Dzieci. Rywalizacja zorganizowana przez MOSiR Zakopane odbyła się w sali sportowej SMS.
W galerii fotoreportaż WAT 1

Wyniki
dziewczęta

SP Leśnica- SP 9 Zakopane 1-0
SP Leśnica SP 2 Biały Dunajec 0-0
SP 2 Biały Dunajec - SP 9 Zakopane 3-0

Tabela

1. SP 2 Biały Dunajec 3-0 4 pkt
2. SP Leśnica 1-0 4 pkt
3. SP 9 Zakopane 0-4 0 pkt

SP 2 Biały Dunajec
Franosz Joanna, Gał Martyna, Gałdyn Natalia, Kołtuniak Patrycja, Murzańska Julia, Sieczka Małgorzata, Sieczka Oliwia, Ślimak Magdalena, Zoń Nikola, Zwijacz Weronika

SP Leśnica
`Bryniarska Weronika, Budz Wiktoria, Chrobak Barbara, Gąsienica-Groń Julia, Jurzec Paulina, Mąka Klaudia, Niemiec Gabriela, Pańszczyk Magdalena, Waluś Klaudia

SP 9 Zakopane
Bachleda-Curuś Amelia, Grafczyńska Małgorzata, Król-Łęgowska Anna, Łowisz Natalia, Olszewska Milena, Słodyczka Magdalena, Stoch Wiktoria, Gąsienica-Groń Zuzanna

 

chłopcy

SP Leśnica - SP 1 Biały Dunajec 2-0
SP Leśnica - SP 1 Zakopane 2-2
SP Leśnica - SP Kościelisko 5-0
SP 1 Biały Dunajec - SP 1 Zakopane 0-0
SP 1 Biały Dunajec - SP Kościelisko 3-2
SP 1 Zakopane - SP Kościelisko 1-1

Tabela

1. SP Leśnica 9-2 7 pkt
2. SP 1 Biały Dunajec 3-4 4 pkt
3. SP Zakopane 3-3 3 pkt
4. SP Kościelisko 3-9 1 pkt

 

SP Leśnica
Bocheńczak Bartłomiej, Budz Michał, Dziedzic Piotr, Dziedzic Wojciech, Jerdonek Dominik, Milon Łukasz, Mucha Jan, Rychtarczyk Krystian, Sikora Sebastian, Stachoń Sylwester
SP 1 Biały Dunajec
Bafia Wojciech, Karciarz Maciej, Kułach Marcin, Lichaj Paweł, Mrowiński Mateusz, Rzadkosz Szymon, Sikoń Maksymilian, Skupień Paweł, Stołowski Kamil, Wilk Maciej
SP 1 Zakopane
Klag Jakub, Konig Patryk, Król-Jędraga Jakub, Romanowski Antoni, Rymarczyk Bartłomiej, Stachura Filip, Stankiewicz Wojciech, Stępiński Mateusz
SP Kościelisko
Bukowski Maciej, Celej Bartłomiej, Ficek Filip, Ficek Mateusz, Krzeptowski Jan, Michalik Andrzej, Nędza Kubiniec Jakub, Krzeptowski Karol, Gąsienica Szymon

Pełne wyniki tutaj w formacie pdf