Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Igrzyska Dzieci Gminy Zakopane w halowej piłce nożnej

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2019/2020 do pobrania tutaj

 

Zapisy - XLIII Szkolna Liga Sportów Zimowych, Puchar Zakopanego w narciarstwie alpejskim: TUTAJ

Zapisy
V Zakopiański Bieg Sylwestrowy: TUTAJ
 
V Zakopiański Bieg Noworoczny: TUTAJ

tn 20191011 114150 Dziewczęta z SP 9 oraz chłopcy z SP 1 wygrali gminny etap Igrzysk Dzieci w halowej piłce nożnej. 

Rywalizacja zorganizowana przez MOSiR Zakopane została przeprowadzona w sali sportowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

W galerii fotoreportaż Wat1

 

Wyniki

Dziewczęta
SP 4 - SP 3 0-2
SP 4 - SP 9 0-0
SP 3 - SP 9 1-2

Tabela
1. SP 9 2-1 4 pkt
2. SP 3 3-2 3 pkt
3. SP 4 0-2 1 pkt

SP 9
Grafczyńska Małgorzata, Król-Łęgowska Anna, Łowisz Natalia, Olszewska Milena, Słodyczka Magdalena, Bachleda-Curuś Amelia, Stoch Wiktoria, Zwijacz Nikola, Gąsienica Zuzanna

SP 3
Cielusiak Aleksandra, Chmielowska Aleksandra, Kulpińska Klara, Tęcza Kalina, Zagórska Justyna, Łukasiewicz Wiktoria, Janus Aleksandra, Twardosz Sylwia

SP 4
Bustrycka Justyna, Marduła Oliwia, Stachoń Karolina, Stachoń Justyna, Stachoń Karolina, Toczek Paulina, Waliczek Julia, Cudzich Anna, Galica Zuzanna

 

Chłopcy

Grupa 1
SP 1 - SP 2 7-0
SP 1 - SP 3 6-1
SP 1 - SP 9 5-1
SP 2 - SP 3 2-4
SP 2 - SP 9 1-0
SP 3 - SP 9 3-1

Tabela

1. SP 1 18-2 9 pkt
2. SP 3 8-9 6 pkt
3. SP 2 3-11 3 pkt
4. SP 9 2-9 0 pkt

 

Grupa 2

SP 4 - KNSP 5-0
SP 4 - SP 5 5-1
KNSP - SP 5 0-2

tabela

1. SP 4 10-1 6 pkt
2. SP 5 3-5 3 pkt
3. KNSP 0-7 0 pkt

mecz o III miejsce

SP 3- SP 5 3-1

 

mecz o I miejsce

SP 1 - SP 4 2-0 (rzuty karne)

miejsca

1. SP 1
Klag Jakub, Konig Patryk, Kot Norbert, Król-Jędraga Jakub, Romanowski Antoni, Rymarczyk Bartłomiej, Skupień Daniel, Stachura Filip, Stankiewicz Wojciech.
2. SP 4
Walkosz-Biskup Bartłomiej, Kalata Bartłomiej, Bafia Szymon, Galica Marcin, Gut-Misiaga Wojciech, Gut-Misiaga Jakub, Gut-Misiaga Karol, Lipowy Dawid
3. SP 3
Jach Franciszek, Klimek Jan, Klimek Mateusz, Łukaszczyk Mateusz, Kucharski Patryk, Słowik Jacek, Sotwin Mateusz, Obtułowicz Maciej, Ustupski-Chyc Szymon
4. SP 5
Borzęcki Bartłomiej, Bryjak Szymon, Budziak Kewin, Budziak Krystian, Burnus Patryk, Kamiński Grzegorz, Nowak Dominik, Pitoń Dawid, Sęk Jan, Staszel Mikołaj, Stepień Norbert, Zwijacz Kozica Szymon
5. SP 2
Pilsyk Jan, Łukaszczyk-Capowski Maciej, Bryniarski Wiktor, Mikulec Adrian, Kulpa Szymon, Ruman Piotr, Oleś Klemens
6. SP 9
Kluś Jakub, Król Maciej, Król Michał, Palider Oskar, Różak Tymoteusz, Suchowian Rafał, Zając Adam
7. KNSP
Furtak Szymon, Galica Michał, Gawlak Stanisław, Gawlak Socka Jan, Kurkowski Sebastian, Słodyczka Adam, Urban Mateusz

 

Wyniki tutaj