Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Mistrzostwa Powiatu Tatrzańskiego w Kolarstwie Górskim 2019.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2019/2020 do pobrania tutaj

 

Zapisy - XLIII Szkolna Liga Sportów Zimowych, Puchar Zakopanego w narciarstwie alpejskim: TUTAJ

tn IMG 2160 Blisko 230 dziewcząt i chłopców rywalizowało na Górnej Równi Krupowej w Mistrzostwach Powiatu Tatrzańskiego w kolarstwie górskim. Zawody zostały zorganizowane przez MOSiR Zakopane w ramch Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

W galerii fotoreportaż Wat1

Wyniki

Dziewczęta 2010 i mł
1.GĄSIENICA WAWRYTKO NATALIA 2011 KNSP ZAKOPANE 4:51.21
2.Kulpińska Klara 2010 SP3 Zakopane 5:33.67
3.Truchan Lena 2011 NSP Zakopane 5:34.77
4.Gąsienica-Daniel Julia 2012 SP2 Zakopane 5:48.62
5.Jaźwiec Magdalena 2010 SP3 Zakopane 5:50.36
6.Kowalska Anna Krystyna 2011 SP2 Zakopane 5:54.30

Chłopcy 2010 i mł
1. Skarbek Malczewski Maciej 2011 SP3 Zakopane 4:20.09
2.Chyc-Magdzin Klimek 2010 SP 1 Zakopane 4:30.70
3. Bobak Mateusz 2010 SP5 Zakopane 4:46.30
4. Moszczyński Stanisław 2011 SP Poronin 4:52.98
5. Lasak Kamil 2011 SP5 Zakopane 4:58.77
6. Bafia Jan 2010 SP4 Zakopane 5:00.45

 

Dziewcząta 2009/2007
1. Wądrzyk Weronika 2008 SP3 Zakopane 8:43.25
2. Kwarciak Agata 2008 SP 1 Zakopane 8:49.74
3. Trybus Maria 2007 SP3 Zakopane 8:55.27
4. Chyc Spyrkowska Aleksandra 2008 SP5 Zakopane 8:56.46
5. Żelechowska Laura 2009 SP2 8:58.35
6. Wyraz Lena 2008 SPMS Zakopane 8:59.40

Chłopcy 2009-2007
1. Skupień Daniel 2008 SP 1 Zakopane 7:26.82
2. Kluś Jakub 2007 Sp 9 Zakopanem 7:42.16 1
3. Gustab Daniel 2007 Sp 9 Zakopanem 7:47.27
4. Słowik Jacek 2008 SP3 Zakopane 7:55.79
5. Gąsienica-Giewont Klemens 2007 SP2 8:04.49

Dziewczęta 2006-2005
1. Styrczula Weronika SP5 Zakopane 2005 13:01.22
2. Bryjak Maria Sp 9 Zakopanem 2006 13:24.51
3. Cudak Hanna SP3 Zakopane 2006 14:29.62
4. Jurgowska Karolina IMS Sp4 Zakopane 2006 14:51.13
5. Obrochta Monika SP 7 2006 14:57.67
6. Suchowian Izabela Sp 9 Zakopanem 2006 15:08.81

Chłopcy 2005-2006
1. Płaza Mateusz SP 3 Zakopane 2005 11:03.92
2. Grafczyński Szczepan Sp 9 Zakopanem 2006 11:10.42
3. Różak Jakub Sp 9 Zakopanem 2006 11:17.71
4. Palider Jakub ZSMS Zakopane 2006 11:21.52
5. Gąsienica Mracielnik Szymon SP 7 2005 11:40.85
6. Komisarek Karol SP1 Zakopane 2006 11:44.07

Dziewczęta Licea
1. Brzosko Hanna 2004 Liceum Ogólnokształcące 18:05.85
2. Chojnacka Maria 2000 ZSB Zakopane 23:20.56

 

Chłopcy Licea
1. Smereczyński Andrzej 2002 Liceum Ogólnokształcące 12:23.41
2. Młynarczyk Jakub 2000 ZSH-T Zakopane 12:28.71
3. Gąsienica Jakub 2004 ZSB Zakopane 13:10.95
4. Czernik Mateusz 2003 ZSB Zakopane 13:41.98
5. Borzęcki Kacper 2002 Liceum Ogólnokształcące 13:44.04
6. Gach Kacper 2003 ZSB Zakopane 15:36.86

Pełne wyniki Tutaj w formacie pdf RAR