Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Turniej 2 ognie chłopców wygrywa SP 9

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

tn IMG 1609 W zaciętym meczu finałowym 1 punktem chłopcy z SP 9 pokonali ekipę SP 1
Trzecie miejsce wywalczył zespół SP 4.
Turniej 2 ognie zorganizowany przez MOSir Zakopane odbył sie w sali sportowej SP 9 na Harendzie.

W galerii fotoreportaż Wat 1 z turanieju

Wyniki

Grupa 1
SP 5 - SP 4 22-28
SP 4 - SP 1 22-22
SP 1 - SP 5 36-20

Tabela
1. SP 1 3 pkt 58-42
2. SP 4 3 pkt 50-44
3. SP 5 0 pkt 42-64

Grupa 2
SP 9 - KNSP 18-9
SP 9 - SP 7 21-11
SP 7 - KNSP 12-22

Tabela
1. SP 9 4 pkt 39-20
2. KNSP 2 pkt 31-30
3. SP 7 0 23-43

Mecz o III miejsce
SP 4- KNSP 25-22

Mecz o I miejsce
SP 9 - SP 1 21-20

 

1. SP 9
Różak Kuba, Gustab Daniel, Grafczyński Szczepan, Lebiotkowski Maciej, Kluś Kuba, Zając Adam, Pietras Krzysztof, Klos Adam, Król Maciej, Król Michał, Różak Tymoteusz

2. SP 1
Tokarz Klemens, Włodarczyk Łukasz, Wicher Bartłomiej, Bukowski Maciej, Duda Mikołaj, Jasiński Borys, Jarończyk Szczepan, Jajek Jakub, Stankiewicz Wojciech, Pochrzęst Jakub, Kaczor Jan, Skupień Daniel

3. SP 4
Stopka Damian, Lipowy Kamil, Gawlak Marcin, Gil Kamil, Lipowy Dawid, Gut-Misiaga Wojciech, Gut Misiaga Karol, Łukaszczyk Jakub, Gil Sebastian, Pęksa Marcin

4. KNSP
Urban Mateusz, Bachleda Curuś Andrzej, Dyka Maciej, Nowaczyk Mikołaj, Gąsienica Michał, Gąsienica Wawrytko Kuba, Galica Michał, Gawlak Socka Jan, Dudek Jakub, Godawa Jakub

 

5-6 SP 5
Szlehuber Szymon, Gąsienica Makowski Dariusz, Stefaniuk Adam, Mleczko Jakub, Pitoń Dawid, Zygmuntowicz Bartłomiej, Dembiec Patryk, Dudzik Filip, Chyc-Magdzin Remigiusz, Bryjak Szymon, Zwijacz-Kozica Szymon, Budziak Kevin, Gąsienica Szymon, Nowak Dominik, Budziak Krystian, Sęk Jan, Sęk Stanisław, Staszel Mikołaj, Borzęcki Bartłomiej

SP 7
Jędrol Jan, Wójciak Krystian, Bafia Tomasz, Pawlikowski Marcin, Lenart Piotr, Mąka Maciej, Wirowski Mateusz, Papież Jeremiasz, Papież Natan, Farej Grzegorz, Bachleda Kominek Bartłomiej