Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - 4 edycja XXIV Letniej Ligi Biegowej.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

 **************************************************************************************************************************************************************************************************

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych wiosna 2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 Logo nowe ZLB

Regulamin i Ranking  V Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 

 

 



 Dodajemy Bieg Hasiora (16.06.2019) do Zakopiańskiej Ligi Biegowej. Regulamin tutaj

  ZAPISZY DO BIEGU TUTAJ

********************

 

Zapisy do VI Mistrzostw Zakopanego w Biegu Pod Górę TUTAJ

******************

tn IMG 1161 Pomimo zmiennej aury na starcie 4 edycji XXIV Letniej Ligi Biegowej stanęło ponad 380 dziewcząt i chłopców . Biegi przełajowe tradycyjnie odbywały się na Dolnej Równi Krupowej a rywalizacja została zorganizowana przez MOSiR Zakopane

W galerii fotoreportaż WAT1 z biegów.

 

XXIV Letnia Liga Biegowa. - Biegi przełajowe

SP 2010 i mł. Dziewczynki

1. Gruszka Angelika 2010 SP Dzianisz 3:23.75
2. Michniak Marta 2011 SP Dzianisz 3:28.17
3. Galica Drab Oliwia 2011 SP Kościelisko 3:49.62
4. Jaźwiec Magdalena 2010 SP3 Zakopane 3:54.30
5. GĄSIENICA CIAPTAK KALINA 2010 SP2 Zakopane 3:57.39
6. Żuber Emilia 2010 KNSP 3:57.79

 

SP 2010 i mł. Chłopcy

1. HALACZEK FRANCISZEK 2011 SP2 Zakopane 3:15.84
2. Pabin Jakub 2010 SP Dzianisz 3:17.46
3. Pabon Adam 2010 SP 1 Zakopane 3:22.32
4. Stańco Ziemowit 2010 SP 9 Zakopane 3:24.62
5. Gruszka Grzegorz 2010 SP Dzianisz 3:27.85
6.Jarząbek Kamil 2011 SP Ząb 3:31.46

SP Dziewczynki 2009 - 2008

1. Michniak Magdalena 2009 SP Dzianisz 3:19.26
2. FATLA MARIA 2009 SP2 Zakopane 3:29.36
3. Król Łęgowska Joanna 2008 SP2 Zakopane 3:30.40
3. Wojtowicz Hanna 2008 SP3 Zakopane 3:30.40
5. Wądrzyk Weronika 2008 SP3 Zakopane 3:35.13
6. ŻELECHOWSKA LAURA 2009 SP2 Zakopane 3:35.26

SP 2009-2008 Chłopcy

1. Różak Tymoteusz 2008 SP 9 Zakopane 3:03.01
2. Wydra Patryk 2008 SPMS Zakopane 3:11.99
3. Gruszka Mariusz 2008 SP Dzianisz 3:15.19
4. MIKULEC ADRIAN 2008 SP2 Zakopane 3:18.50
5. Ficek Mateusz 2008 SP Kościelisko 3:19.25
6. Święs Michał 2009 SP Sierockie 3:19.72

SP 2007-2006 Dziewczynki

1. Komorowska Nikola 2006 SPMS Zakopane 2:57.15
2. Oczkoś Amelia 2007 SP Kościelisko 3:03.93
3. Moszczyńska Zuzanna 2007 SPMS Zakopane 3:04.43
4. Stachoń Fedro Natalia 2006 SP5 Zakopane 3:06.15
4. Pabin Zuzanna 2006 SP Dzianisz 3:06.15
6. Kolasa Barbara 2006 SP5 Zakopane 3:12.10

 

SP 2007 2006 Chłopcy

1. Zygmuntowicz Bartłomiej 2006 SP5 Zakopane 2:45.64
2. Gąsienica Makowski Dariusz 2006 SP5 Zakopane 2:49.93
3. Stopka Damian 2006 SP4 Zakopane 2:52.16
4. Karpiel Kacper 2006 SPMS Zakopane 2:53.37
5. Watycha Jan 2006 SP Kościelisko 2:54.16
6. Stachoń Karol 2006 SPMS Zakopane 2:57.93

 

Szkoły Ponadgimnazjalne i Gimnazjalne Dziewczynki

dz 03-05
1. Słowik Natalia 2005 SP 3 Zakopane 3:03.40 6:41.71
2. Karpiel Zofia 2005 SP Koscielisko 3:27.00 7:08.07
3.Kiełbik Julia 2003 SP5 Zakopane 3:25.90 7:22.00
4. Słowik Karolina 2003 SPMS Zakopane 3:24.58 7:24.40
5. KONOPKA BARBARA KNSP 3:36.96 7:27.00
6. Bartol Karolina 2003 SPMS Zakopane 3:38.00 7:30.68

chł 03-05
1. Tylka Suleja Kamil 2004 SP Kościelisko 2:51.28 6:08.73
2. Celej Maciej 2004 SP Kościelisko 2:51.30 6:20.73
3. Chowaniec Andrzej 2005 SPMS Zakopane 3:03.64 6:21.41
4. Mrugała - Smreczak Mikołaj 2004 SP 1 Biały Dunajec 3:08.58 6:25.91
5. Czernik Paweł 2005 SP9 Zakopane klasy 7-8 3:14.59 6:27.28
6 . Długi Paweł 2003 SP 1 Biały Dunajec 3:14.71 6:29.27

Pełne wyniki tutaj w formacie pdf RAR