Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - ZSHiT wygrywa licealiadę w piłce nożnej chłopców"6"

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

 **************************************************************************************************************************************************************************************************

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych wiosna 2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 Logo nowe ZLB

Regulamin i Ranking  V Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 

 

 



 Dodajemy Bieg Hasiora (16.06.2019) do Zakopiańskiej Ligi Biegowej. Regulamin tutaj

  ZAPISZY DO BIEGU TUTAJ

********************

 

Zapisy do VI Mistrzostw Zakopanego w Biegu Pod Górę TUTAJ

******************

tn IMG 1048a Reprezentacja ZSHiT wygrała powiatową licealiade w piłce nożnej chłopców.
W rozgrywkach zorganizowanych przez MOSiR Zakopane wzięły udział cztery reprezentacje szkół średnich z terenu Zakopanego.
Turniej został przeprowadzony na boisku przy ZCE
W galerii fotoreportaż Wat1 z turnieju

Wyniki:

ZSB - RLO 6-3
ZSB - ZSO 1-2
ZSB - ZSHiT 2-3
RLO - ZSO 2-7
RLO - ZSHiT 1-9
ZSO- ZSHiT 1-3

 

1. ZSHiT 9 pkt 15-4
Gut Józef, Kamiński Daniel, Kamiński Marcin, Lazarev Jordan, Podgórny Mateusz,
Stachoń Bartłomiej, Styrczula Szymon, Żelechowski Jacek, Żołądź Maciej, Jarząbek
Marek, Stalmach Szymon, Michniak Tomasz

2. ZSO 6 pkt 10-6
Bobrowski Szymon, Bogdanowicz Adam, Borzęcki Kacper, Bużek Kamil, Łuszczek
Łukasz, Miśkowiec Bartosz, Motyka Jakub, Ogiela Grzegorz, Skóra Michał, Skupień
Stanisław, Sypniewski Rafał

3. ZSB 3 pkt 9-8
Dzierzęga Bartłomiej, Franosz Andrzej, Gał Krzysztof, Gąsienica Klemens, Bobak Kamil,
Łukaszczyk maksymilian, Pańszczyk Hubert, Pawlikowski Adam, Pawlikowski Dawid,
Świątek Maciej, Worwa Szymon, Chowaniec-Bombac Józef, Dziubas Stanisław

4. RLO 0 pkt 6-22
Bartos Kacper, Curlej Hubert, Gut-Mostowy Andrzej, Haniaczyk Jakub, Ignacok
Przemek, Loley Szymon, Palmrich Jan, Sichelski Jakub, Stanach Krzysztof, Szymański
Patryk, Toporowski Jakub