Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej wygrywają drużyny SP 4 i SP 3

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

 **************************************************************************************************************************************************************************************************

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych wiosna 2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 Logo nowe ZLB

Regulamin i Ranking  V Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 

 

  ******************

 

 

 tn mosir

 

tn IMG 0574 Dziewczęta z SP 4 i chłopcy z SP 3 wygrali powiatowy turniej piłki ręcznej rozgegrany w ramach Igrzysk Dzieci w sali sportowej ZSMS. Rywalizacja została zorganizowana przez MOSiR Zakopane

W galerii fotoreportaż wat1

 

Wyniki

Dziewczęta

SP 1 Biały Dunajec - SP 4 Zakopane 5-6
SP 1 Biały Dunajec - SP Poronin 11-13
SP 4 Zakopane - SP Poronin 7-6

 

1. SP 4 Zakopane 4 pkt 13-11
Galica Magdalena, Galica Maria, Fedro Weronika, Haza Agnieszka, Jurgowska Karolina, Kukuc Anna, Pawlikowska Karolina, Stachoń Justyna, Stachoń Karolina, Stachoń Karolina Maria, Harbut Julia, Waliczek Julia

2. SP Poronin 2 pkt 19-18
Barnaś Katarzyna, Bukowska Julia, Chowaniec Alicja, Dorula Ewelina, Dorula Wiktoria, Gubała Paulina, Mrowińska Ewelina, Pawlikowska Wiktoria, Stasik Julia, Zabrzewska Honorata

3. SP 1 Biały Dunajec 0 pkt 16-19
Gał Aleksandra, Gąsienica Makowska Patrycja, Kwiatkowska Oliwia, Łapka Viktoria, Marduła Julia, Mrowińska Angelika, Pawlikowska Izabela, Pawlikowska Natalia, Rusnak Karolina, Stanek Oliwia, Zalińska Patrycja

Najwięcej bramek (12) zdobyła Anna Kukuc ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Zakopanem.

Chłopcy

SP Poronin- SP 1 Biały Dunajec 8-7
SP Poronin - SP 3 Zakopane 3-4
SP 1 Biały Dunajec - SP 3 Zakopane 4-10

 

1. SP 3 Zakopane 4 pkt 14-7
Klimek Mateusz, Knapczyk Bartosz, Konkol Denis, Kucharski Patryk, Kulpiński Anatol, Sarota Bartłomiej, Słowik Jacek, Solik Stanisław, Ustupski-Chyc Szymon, Ustupski-Kaźmik Krzysztof, Atmara Antoni

2. SP Poronin 2 pkt 11-11
Bachleda Marcin, Bąkowski Paweł, Cepiel Szymon, Dziubas Szymon, Galica Franciszek, Głód Aleksander, Kassowski Jakub, Marduła Krzysztof, Orawiec Jan, Słodyczka Michał, Świder Łukasz, Żeglin Piotr

3. SP 1 Biały Dunajec 0 pkt 11-18
Bafia Wojciech, Bubla Krystian, Burnus Kacper, Kułach Marcin, Lichaj Paweł, Mrowiński Dawid, Mrowiński Mateusz, Oleksiewicz Łukasz, Piszczór Bartłomiej, Rzadkosz Szymon, Sikoń Maksymilian, Stołowski Kamil

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie dziękuje Dyrekcji Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego za udostępnienie sali gimnastycznej.