Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Tatrzańskiego w piłce ręcznej dla Białego Dunajca

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

 **************************************************************************************************************************************************************************************************

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych wiosna 2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 Logo nowe ZLB

Regulamin i Ranking  V Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 

 

  ******************

 

 

 tn mosir

 

tn IMG 0571a 2 kwietnia w sali sportowej ZSMS rozgrany został powiatowy etap Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej.
 Mistrzami powaitu zostały obydwie drużyny :dziewczęca i chłopięca z SP nr 1 w Białym Dunajcu. Rywalizacja została zorganizowana przez MOSiR Zakopane.
Wyniki
 
Dziewczęta
 
SP Poronin  -  SP  1 Biały Dunajec 6-7
SP Poronin - SP 5 Zakopane  8-2
SP 1 Biały Dunajec - Sp 5 Zakopane 9-5
 
 
 1. SP  1 Biały Dunajec 4 pkt 16-11
  Borkowska Edyta, Drożdż Aleksandra, Floryn Julia, Karciarz Natalia, Klimek Klaudia, Kułach Ewelina, Oleksiewicz Angelika, Pańszczyk Weronika, Rzadkosz Alicja, Rzepka Weronika, Sichelska Katarzyna, Stanek Julia, Długi Wiktoria.
 
 2. SP Poronin 2 pkt 14-9
 Tragarz Wiktoria, Kukuc Michalina, Bobak Natalia, Stachoń-Groblowy Weronika, Walkosz-Jambor Wiktoria, Żegleń Zuzanna, Czernik Paulina, Cudzich Karolina, Dziurdzik Klaudia, Grela Ewa, Chowaniec Zofia, Tokarczyk Małgorzata, Tragach Karolina, Pawluk Arleta
 
 3. SP 5 Zakopane  0 pkt 7-17
Galica Wioleta, Gąsienica Fronek Zofia, Kaleta Martyna, Kiełbik Julia, Krysińska Wiktoria, Mrozicka Jagoda, Muras Magda, Styrczula Weronika, Tancer Anna, Tylka Karolina, Witos Patrycja, Żur Maja, Gasińska Karolina
 
Najwięcej bramek (7) zdobyła Wiktoria Tragarz ze Szkoły Podstawowej w Poroninie.
 
 
 Chłopcy
 
SP 1 Biały Dunajec -  SP 5 Zakopane 13-4
SP 1 Biały Dunajec - SP Poronin 13-9
SP 5 Zakopane - SP Poronin  6-13
 
 1. SP 1 Biały Dunajec 4 pkt 26-13
 Bafia Jakub, Długi Paweł, Gacek Michał, Graca Jan, Kułach Janusz, Marduła Michał, Niziołek Paweł, Rzadkosz Jan, Sichelski Jakub, Słaby Stanisław, Zaliński Kamil, Sobański Krystian.
 
2. SP Poronin 2 pkt 22-19
Lassak Andrzej, Łukaszczyk Gabriel, Kuźma Rafał, Skwarek Dawid, Gubała Stanisław, Gut Tomasz, Dębicki Paweł, Stachoń Robert, Cudzich Jakub, Buńda Klemens, Gocał Jakub, Cudzich Michał, Łukaszczyk Jan, Łukaszczyk Józef
 
3. SP 5 Zakopane 0 pkt 10-26
Bryjak Andrzej, Dudzik Jakub, Dziatkowiec Szymon, Słodyczka Marcin, Suchowian Mateusz, Kopyt Paweł, Szydlak Tomasz, Słodyczka Mateusz, Zwijacz Kacper, Żółty Kacper, Kalata Natan
 
Najwięcej bramek (11) zdobył Kamil Zaliński ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Białym Dunajcu.
 
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie dziękuje Dyrekcji Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego za udostępnienie sali gimnastycznej.