Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Powiatowe IMS w piłce siatkowej wygrywa SP w Witowie.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Snow Showers

-11°C

Zakopane

Snow Showers

Wind: 32.19 km/h

 **************************************************************************************************************************************************************************************************

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2018-2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 42 Szkolna Liga Sportów Zimowych regulaminy TUTAJ

***********

 Logo nowe ZLB

Regulamin i Ranking  V Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 

 

  ******************

 

 

Na prośbę Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem organizator VI Zakopiańskiego Biegu Wagarowicza, Biegu Kolorowych skarpetek przenosi start biegu z godziny 10:00 na godzinę 09:00.

Program zawodów:
8.00 – 8.50 – zapisy i odbiór numerów startowych – Park Miejski
09.00 – start biegu
ok. 09.45 – ogłoszenie wyników konkursu
ok. 10.00 - zakończenie zawodów

 

tn IMG 0020 Siatkarki i siatkarze ze Szkoły Podstawowej w witowie wygrali powiatowy etap Igrzysk Młodzieży Szkolnej, który odbył się 13 stycznia w sali sportowej ZCE. Rywalizacja została zorganizowana przez MOSiR Zakopane

W galerii fotoreportaż Wat1z rozgrywek.

Dziewczęta

1. SP Witów 4 pkt
Bzdyk Anna, Kalisz Martyna, Kołątaj Karolina, Krupa Maria, Mniszak Weronika, Mniszak Wiktoria, Orszulak Danuta, Strama Karolina, Szwab Karolina, Wróbel Martyna

2. SP 5 Zakopane 3 pkt
Gasińska Karolina, Kiełbik Julia, Krysińska Wiktoria, Mrozicka Jagoda, Muras Magda, Stopka Brzyskowy Adrianna, Tancer Anna, Tancer Julia, Gąsienica Wawrytko Zofia

3. SP 1 Biały Dunajec 2 pkt
Antolak Martyna, Drożdż Aleksandra, Gil Patrycja, Klimek Klaudia, Kułach Ewelina, Rzadkosz Alicja, Rzepka Weronika, Stanek Julia, Walkosz Natalia, Borkowska Edyta

 

Chłopcy

1. SP Witów 4 pkt
Barnowski Szymon, Bąk Maciej, Domagała Mateusz, Dziekański Mateusz, Folfas Andrzej, Gach Kacper, Leja Paweł, Leksander Kamil, Orszulak Paweł, Tylka Antoni

2. SP 4 Zakopane 3 pkt
Galica Hubert, Gawlak-Mikuda Jan, Sikora Mateusz, Stachoń Jacob, Stachoń Marcin, Stachoń-Groblowy Wojciech, Ślimak Marcin, Witkoś Kamil

3. SP 1 Biały Dunajec 2 pkt
Bafia Jakub, Długi Paweł, Drożdż Bartłomiej, Dziubek Adrian, Karciarz Krystian, Niziołek Paweł, Pańszczyk Janów Krzysztof, Rzadkosz Jan, Sichelski Jakub, Skupień Marek, Słaby Stanisław, Zaliński Kamil