Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - ZSHT absolutnym mistrzem licealiady siatkarskiej.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Snow Showers

-11°C

Zakopane

Snow Showers

Wind: 32.19 km/h

 **************************************************************************************************************************************************************************************************

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2018-2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 42 Szkolna Liga Sportów Zimowych regulaminy TUTAJ

***********

 Logo nowe ZLB

Regulamin i Ranking  V Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 

 

  ******************

 

 

Na prośbę Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem organizator VI Zakopiańskiego Biegu Wagarowicza, Biegu Kolorowych skarpetek przenosi start biegu z godziny 10:00 na godzinę 09:00.

Program zawodów:
8.00 – 8.50 – zapisy i odbiór numerów startowych – Park Miejski
09.00 – start biegu
ok. 09.45 – ogłoszenie wyników konkursu
ok. 10.00 - zakończenie zawodów

 

tn IMG 3012 Dziewczęta oraz chłopcy z ZSHiT zostali mistrzami tegorocznej licealiady w piłce siatkowej. Rywalizacja zorganizowana przez MOSiR odbyła się 11 marca w sali sportowej zakopiańskiego " Hotelarza"

W galerii fotoreportaż wat1 z rozgrywek.

 

Dziewczęta

1. ZSHT 4 pkt
Bisz Barbara, Kaczmarczyk Paulina, Kucharska Barbara, Michalczak Sylwia, Piszczek Monika, Rusnak, Anna, Sobańska Klaudia, Surmiak Agnieszka, Szczechowicz Zuzanna, Zawadzka Ewa, Zubek Anna

2. ZSO 3 pkt
Bafia Kamila, Bulańda Anna, Dunajczan Justyna, Frączek Elżbieta, Kuchta Wiktoria, Nędza Kinga, Palka Joanna, Tylka Helena, Zych Zuzanna, Żukowska Aleksandra

3. ZSB 2 pkt
Basiorka Monika, Gubała Ewelina, Gubała Kinga, Lassak Maria, Lipień Aleksandra, Lipień Ewelina, Pasak Agata, Pączek Ewelina, Waliczek Patrycja

 

Chłopcy

1. ZSHiT 4 pkt
Bafia Wojciech, Hoły Jakub, Jamiński Krzysztof, Nawara Jan, Czernik Mateusz, Piszczek Marcin, Skóbel Kamil, Stękała Robert, Szczechowicz Michał, Gąsienica Laskowy Mariusz

2. ZSB 3 pkt
Ciężczak Mateusz, Dzierzęga Bartłomiej, Galica Józef, Jarosz Adrian, Madeja Andrzej, Możdżeń Szymon, Pańszczyk Hubert, Pawlikowski Adam, Polak Tomasz, Rol Bartłomiej, Sikoń Maciej, Staszel Stanisław, Sułocha Paweł, Wirowski Mikołaj

3. ZSO 2 pkt
Bużek kamil, Dorula Krzysztof, Król Paweł, Miśkowiec Bartosz, Popielarski Jakub, Sabała-Stoch Bartłomiej, Staszel Grzegorz, Stós Dawid, Szwab Daniel, Duda Kacper