Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - IMS Gminy Zakopane w piłce siatkowej 2019

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Snow Showers

-11°C

Zakopane

Snow Showers

Wind: 32.19 km/h

 **************************************************************************************************************************************************************************************************

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2018-2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 42 Szkolna Liga Sportów Zimowych regulaminy TUTAJ

***********

 Logo nowe ZLB

Regulamin i Ranking  V Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 

 

  ******************

 

 

Na prośbę Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem organizator VI Zakopiańskiego Biegu Wagarowicza, Biegu Kolorowych skarpetek przenosi start biegu z godziny 10:00 na godzinę 09:00.

Program zawodów:
8.00 – 8.50 – zapisy i odbiór numerów startowych – Park Miejski
09.00 – start biegu
ok. 09.45 – ogłoszenie wyników konkursu
ok. 10.00 - zakończenie zawodów

 

tn IMG 3079 12 marca w sali sportowej ZCE rozegrane zostały gminne eliminacje IMS w piłce siatkowej .
Do etapu powiatowego zakwalifikowały się dziewczęta z SP nr 5 oraz chłopcy z SP 4.

W galerii fotoreportaż wat1 z turnieju

 

Dziewczęta:

1. SP 5 4 pkt
Galica Wioleta, Gasińska Karolina, Gąsienica Fronek Zofia, Kaleta Martyna, Kiełbik Julia, Krysińska Wiktoria, Mrozicka Jagoda, Muras Magda, Stopka Brzyskowy Adrianna, Tancer Anna, Tancer Julia, Witos Patrycja, Gąsienica Wawrytko Zofia

2. SP 4 3 pkt
Galica Martyna, Galica Wioletta, Leśniak Patrycja, Marduła-Sobala Natalia, Migiel Zuzanna, Skupień Anna, Strama Weronika, Wróbel Julia, Bafia Magdalena

3. SP 9 2 pkt
Bobak Kamila, Bochenek Anna, Cachro Aleksandra, Gąsienica Kościelny Karolina, Przeklasa Zuzanna, Strama Justyna, Trebunia Joanna, Król Julia

 

Chłopcy

1. SP 4 6 pkt
Stachoń-Groblowy Wojciech, Galica Hubert, Gawlak-Mikuda Jan, Sikora Mateusz, Stachoń Jacob, Stachoń Marcin, Ślimak Marcin, Witkoś Kamil

2. SP 5 5 pkt
Bryjak Andrzej, Dunka Krystian, Kopyt Paweł, Król Łęgowski Michał, Żółty Kacper, Suchowian Mateusz, Zwijacz Kacper, Słodyczka Marcin Adamczyk Krystian, Andrzejak Damian, Tylka Mieszko, Knapczyk

3. SP 3 4 pkt

Adamczyk Krystian, Andrzejak Damian, Tylka Mieszko, Knapczyk Maciej, Kwak Kacper, Kwiatek Jakub, Mackelvie Nathaniel, Płaza Mateusz, Solik Ksawery, Szpunar Kamil, Wąsikiewisz Jakub

4. SP 9 3 pkt
Bachleda Stanisław, Czernik Paweł, Kluś Bartłomiej, Skupień Jakub, Strama Rafał, Suchowian Bartłomiej, Tylka Bartłomiej