Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XLII SLSZ w biegach narciarskich Tatrzańska Euroliga Biegowa

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

 **************************************************************************************************************************************************************************************************

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych wiosna 2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 Logo nowe ZLB

Regulamin i Ranking  V Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 

 

 



 Dodajemy Bieg Hasiora (16.06.2019) do Zakopiańskiej Ligi Biegowej. Regulamin tutaj

  ZAPISZY DO BIEGU TUTAJ

******************

 Igrzyska Dzieci w piłce noznej chłopców "6" rozegrane zostaną 20 i 21 maja na stadionie przy ul Orkana początek godz 9,00

 

tn IMG 2813 Kolejna odsłona XLII SLSZ w biegach narciarskich była równocześnie edycją Tatrzańskiej Euroligi Dzieci . W zawodach wystartowało ponad 150 dziewczęt i chłopców z Polski i Słowacji.
Zawody zorganizowane przez MOSiR Zakopane odbyły się na polanie Zgorzelisko w Małem Cichem.
W galerii fotoreportaż wat1

 Organizator zawodów Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie dziękuje mieszkańcom Małego Cichego za bezpłatne użyczenie gruntów pod trasy biegowe, Panu Andrzejowi Bielawie ze stacji narciarskiej Małe Ciche za perfekcyjne przygotowanie tras, hotelowi "Tatry" na Polanie Zgorzelisko za gościnność i pyszny poczęstunek.
Do zobaczenia za rok.

Wyniki

Licealiada

Chłopcy 1999-2002

1. Zurian Branislav 2002 Športový klub Štrba 13:35,3
2. Wojciechowski Krzysztof 1999 ZSH-T Zakopane 15:39,9
3. Młynarczyk Jakub 2000 ZSH-T Zakopane 17:42,7

Dziewczęta 1999-2002

1. Stołowska Grażyna 1999 ZSH-T Zakopane 20:33,0
2. Zawadzka Joanna 2002 ZSH-T Zakopane 20:59,4
3. Stołowska Joanna 1999 ZSH-T Zakopane 22:04,0

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Chłopcy 2003-2005

1. Ilavský Sebastián 2004 Športový klub Štrba 11:30,0
2. Vrabel Oliver 2005 ZS Tatrzańska Łomnica 12:06,8
3. Czernik Mateusz 2003 SP Gliczarów Górny 13:46,0

Dziewczęta 2003-2005

1. Polorecka Timea 2004 ZS Tatrzańska Łomnica 15:31,0
2. Kowalczyk Magda 2005 SPMS Zakopane 16:25,7
3. Kašpráková Júlia 2004 Športový klub Štrba 17:17,5

Igrzyska Dzieci

Chłopcy 2006-2007

1. Stachoń Karol 2006 SPMS Zakopane 07:32,5
2 . Karpiel Kacper 2006 SPMS Zakopane 07:51,9
3. Styrczula Kamil 2006 Sp Dzianisz 08:10,6

Chłopcy 2006-2007

1. Stachoń Karol 2006 SPMS Zakopane 07:32,5
2. Karpiel Kacper 2006 SPMS Zakopane 07:51,9
3. Styrczula Kamil 2006 Sp Dzianisz 08:10,6

Chłopcy 2010 i mł.

1. Pabin Jakub 2010 Sp Dzianisz 11:00,1
2. Jarząbek Kamil 2011 SP Ząb 11:09,0
3. Mrowca Piekarz Piotr 2011 SP 3 Zakopane 11:34,4

Dziewczynki 2010 i mł.

1. Michniak Marta 2011 Sp Dzianisz 10:38,9
2. Gruszka Angelika 2010 Sp Dzianisz 11:13,7
3. Stefaniak Agnieszka 2010 SP Gliczarów G 13:46,2

Pełne wyniki tutaj w formacie pdf