Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Mistrzostwa Powiatu Tatrzańskiego w narciarstwie alpejskim 2019

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

 **************************************************************************************************************************************************************************************************

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych wiosna 2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 Logo nowe ZLB

Regulamin i Ranking  V Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 

 

  ******************

 

 

 tn mosir

 

tn IMG 1819 Ponad 100 dziewcząt i chłopców wystartowało w slalomie gigancie rozegranym na Harendzie w ramach Mistrzostw Powiatu Tatrzańskiego w narciarstwie alpejskim. Rywalizacj zostało zorganizowan przez MOSIR Zakopane.
W galerii fotoreportaż z zawodów

W pięknej słonecznej pogodzie rozegrany został slalom gigant w którym wzieły udział narciarki i narciarze ze szkól z terenu powiatu tatrzańskiego.

medaliści mistrzostw

Igrzyska Dzieci

Dziewczynki 2006-2007

1.WYSOCKA JULIA 2006 SP2 Z-NE 20,98
2. WÓJCIAK ANIELA 2007 SP2 Z-NE 21,05
3. Nawalaniec Hanna 2007 SP3 Zakopane 21,08

Chłopcy 2006-2007

1. Pietrzyk Szymon 2006 ZS Bukowina Tatrzańska 20,02
2. Solik Stanisław 2007 SP3 Zakopane 20,63
3. Martuszewski Kajetan Stanisław 2006 SP1 Zakopane 23,37

Dziewczynki 2008-2009

1. Nawalaniec Zofia 2008 SP3 Zakopane 20,80
2. Wądrzyk Weronika 2008 SP3 Zakopane 21,59
3. Skarbek-Malczewska Maja 2009 SP3 Zakopane 22,92

Chłopcy 2008-2009

1. KARDAŚ ROGOWIEC KSAWERY 2009 SP2 Z-NE 21,42
2. Gąsienica-Mracielnik Franciszek 2009 SP3 Zakopane 22,43
3. Pilch Oliwier 2008 SP3 Zakopane 23,22

Dziewczynki 2010 i mł.

1. Oczkoś Mika 2010 SP3 Zakopane 22,82
2. WÓJCIAK MAJA 2010 SP2 Z-NE 24,30
3. Chrobak Hanna 2011 KNSP 26,66

Chłopcy 2010 i mł.

1.Ćwikła Stanisław 2010 SP1 Zakopane 23,79
2. GĄSIENICA CIAPTAK JĘDRZEJ 2011 SP2 Z-NE 25,67
3. Plata Stanisław 2011 SP2 Z-NE 26,89

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

 

Dziewczęta 2003-2005 czarne

1. Skarbek-Malczewska Anna 2003 ZSO i G 19,78
2. Majerczyk Julia 2003 GIM Bukowina Tatrzańska 20,57
3. Gąsienica-Mikołajczyk Zofia 2004 SP 3 Zakopane 20,67

Chłopcy 2003-2005

1. Budz Błażej 2003 GIM Bukowina Tatrzańska 18,94
2. Namaczyński Kasjusz 2003 POSA Zakopane 19,83
3.Zarzycki Szymon 2004 SP 3 Zakopane 19,98

Licealiada

Dziewczęta 1999-2002

1. Kurzydło Katarzyna 2000 ZSO i G. 21,09
2. Pawlikowska Justyna 2002 ZSH-T Zakopane 22,94
3. Ciągwa Paulina 2002 ZSH-T Zakopane 25,93

Chłopcy 1999-2002

1. Skrzypek Michał 2000 ZSO i G. 19,42
2. Bogdanowicz Adam 2000 ZSO i G. 21,20
3. Chowaniec- Bombac Józef 2002 ZSB Zakopane 21,26

 

Pełne wyniki tutaj w formacie PDF ( RAR)