Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Mistrzostwa Powiatu Tatrzańskiego w snowboardzie.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

 **************************************************************************************************************************************************************************************************

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych wiosna 2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 Logo nowe ZLB

Regulamin i Ranking  V Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 

 

  ******************

 

 

 tn mosir

 

tn IMG 1682 1 lutego na stoku narciarskim na Harendzie rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Tatrzańskiego w snowboardzie.
W rywalizacji zorganizowanej przez MOSiR Zakopane wzięło udział blisko 80 dziewcząt i chłopców .
W galerii fotoreportaż Wat 1 z zawodów

 

Medaliści

Licealiada

Dziewczęta 1999-2002

1. Takuśki Aleksandra 1999 ZSHT 36,46
2. Dudzik Aleksandra 1999 ZSHT 39,67
3. Szczechowicz Zuzanna 2001 ZSHT 41,78

Chłopcy 1999-2002

1. Łacniak Paweł 2000 ZSHT 33,27
2. Dulański Wojciech 2002 ZSHT 100,85

IMS

Dziewczynki 2003-2005

1. Stokłosa Natalia 2004 ZSMS Zakopane 25,03
2. Półtorak Karolina 2004 ZSMS Zakopane 25,30
3. Galica Zuzanna 2003 ZSMS Zakopane 25,64

Chłopcy 2003-2005

1. Majerczyk Patryk 2003 ZSMS Zakopane 25,12
2. Mikołajczyk Maciej 2004 ZSMS Zakopane 25,22
3. Knesz Kamil 2004 ZSMS Zakopane 28,50

ID

Dziewczynki 2006-2008

1. GĄSIENICA KOTELNICKA ZUZANNA 2006 SP2 Z-NE 36,42
2. Haładyna Natalia 2006 ZS Bukowina Tatrzańska 36,44
3. Piwowarczyk Nadia 2007 SPMS Zakopane 37,75

Chłopcy 2006-2008

1. Walas Jakub 2007 ZS Bukowina Tatrzańska 29,04
2. Kaciczak Bartłomiej 2006 SPMS Zakopane 31,05
3. Galica Grzegorz 2007 SPMS Zakopane 31,17

Dziewczynki 2009 i mł.

1. Kulpińska Klara 2010 SP3 Zakopane 43,41
2. ŻELECHOWSKA LAURA 2009 SP2 Z-NE 46,17
3. DAUKSZ EMILIA 2009 SP2 Z-NE 64,56

Chłopcy 2009 i mł.

1. Duda Filip 2009 SPMS Zakopane 39,43
2. KARDAŚ ROGOWIEC KSAWERY 2009 SP2 Z-NE 43,19
3. Dawidek Łukasz 2009 SP3 Zakopane 47,82

Pełne wyniki tutaj w formacie pdf