Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XLII Szkolna Liga Sportów Zimowych bieg na dochodzenie.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Snow Showers

-11°C

Zakopane

Snow Showers

Wind: 32.19 km/h

 **************************************************************************************************************************************************************************************************

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2018-2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 42 Szkolna Liga Sportów Zimowych regulaminy TUTAJ

***********

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym - 03.03.2019 link do zapisów: TUTAJ

 

 Ranking  V Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

  ******************

pz6XLII SLSZ PUCHAR ZAKOPANEGO DZIECI I MŁODZIEŻY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM – ZAKOPANE 2019

W ramach tegorocznego szóstego Pucharu Zakopanego w narciarstwie alpejskim rozgrane zostaną zawody dla dzieci. Cztery edycje slalomu giganta wchodza w skład 42 Szkolnej Ligi Sportów Zimowych. 
Dzieci z roczników 2011- 2004 będą rywalizować dwukrotnie na Harendzie Na Kasprowym Wierchu i na Polanie Szymszkowej.
Więcej Tutaj

 

 ***

Czwarta edycja XLII Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w łyżwiarstwie oraz sztafety łyżwiarskie odbędą się 15.02.2019 r. (piątek).
Program zawodów:
09:00 – 10:00 wydawanie numerów startowych, wprowadzania zmian na listach startowych
10:30 - start Igrzysk Dzieci (od najmłodszych) następnie Igrzysk Młodzieży Szkolnej
12:00 - start Licealiady
około godziny 12:30 – start sztafet

**********

XLII Szkolna Liga Sportów Zimowych w narciarstwie biegowym, która miała odbyć się 15.02.2019 zostaje przeniesiona na inny termin.

 

 

tn IMG 1548 W drugim dniu rywalizacji XLII SLSZ na Górnej Równi Krupowej rozegrany został bieg na dochodzenie.
Zawody zostały zorganizowane przez MOSiR Zakopane.
W galerii fotoreportaż Wat 1 z zawodów

 

Wyniki

Licealiada

Chłopcy 1999-2002

1.Wojciechowski Krzysztof 1999 ZSH-T Zakopane 13:11,9
2 . Młynarczyk Jakub 2000 ZSH-T Zakopane 13:35,5

Dziewczęta 1999-2002

1. Stołowska Grażyna 1999 ZSH-T Zakopane 15:10,9
2. Zawadzka Joanna 2002 ZSH-T Zakopane 16:47,9
3. Stołowska Joanna 1999 ZSH-T Zakopane 17:25,8

IMS

Chłopcy 2003-2005

1. Bryja Paweł 2005 SPMS Zakopane 11:48,8
2. Sitarz Jan 2004 SPMS Zakopane 12:06,9
3. Czernik Mateusz 2003 SP Gliczarów Górny 11:47,8

Dziewczęta 2003-2005

1. Janik Anna 2005 SPMS Zakopane 13:33,2
2. Kowalczyk Magda 2005 SPMS Zakopane 13:42,7
3. Szczepaniak-Sywarny Kamila 2003 SP Kościelisko 14:43,8

 

ID

Chłopcy 2006-2007

1. Zwatrzko Jan 2006 SP Kościelisko 06:21,5
2. Stachoń Karol 2006 SPMS Zakopane 06:13,4
3. Watycha Jan 2006 SP Kościelisko 06:15,3

 

Dziewczynki 2006-2007

1. Oczkoś Amelia 2007 SP Kościelisko 07:01,8
2. Karpiel Sylwia 2006 SP Kościelisko 07:41,4
3. Pabin Zuzanna 2006 SP Dzianisz 07:20,4

 

Chłopcy 2008-2009

1. Michalik Andrzej 2009 SP Kościelisko 06:55,7
2. Wydra Patryk 2008 SPMS Zakopane 06:52,9
3. Ficek Mateusz 2008 SP Kościelisko 08:12,3

Dziewczynki 2008-2009

1. Michniak Magdalena 2009 SP Dzianisz 07:18,1
2. FATLA MARIA 2008 SP2 Z-NE 08:14,1
3. Gał Weronika 2008 SP Gliczarów G 10:30,6

Chłopcy 2010 i mł.

1. Stoch-Michna Bronisław 2010 SP Kościelisko 08:16,5
2. Pabon Adam 2010 SP1 Zakopane 08:22,0
3. Pabin Jakub 2010 SP Dzianisz 08:31,1

Dziewczynki 2010 i mł.

1. Michniak Marta 2011 SP Dzianisz 08:34,5
2. Rysula Justyna 2010 SP Kościelisko 10:27,8
3. Drab-Galica Oliwia 2011 SP Kościelisko 10:30,7

 

Pełne wyniki tutaj w formacie pdf