Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XLII SLSZ w narciarstwie biegowym.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Snow Showers

-11°C

Zakopane

Snow Showers

Wind: 32.19 km/h

 **************************************************************************************************************************************************************************************************

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2018-2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 42 Szkolna Liga Sportów Zimowych regulaminy TUTAJ

***********

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym - 03.03.2019 link do zapisów: TUTAJ

 

 Ranking  V Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

  ******************

pz6XLII SLSZ PUCHAR ZAKOPANEGO DZIECI I MŁODZIEŻY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM – ZAKOPANE 2019

W ramach tegorocznego szóstego Pucharu Zakopanego w narciarstwie alpejskim rozgrane zostaną zawody dla dzieci. Cztery edycje slalomu giganta wchodza w skład 42 Szkolnej Ligi Sportów Zimowych. 
Dzieci z roczników 2011- 2004 będą rywalizować dwukrotnie na Harendzie Na Kasprowym Wierchu i na Polanie Szymszkowej.
Więcej Tutaj

 

 ***

Czwarta edycja XLII Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w łyżwiarstwie oraz sztafety łyżwiarskie odbędą się 15.02.2019 r. (piątek).
Program zawodów:
09:00 – 10:00 wydawanie numerów startowych, wprowadzania zmian na listach startowych
10:30 - start Igrzysk Dzieci (od najmłodszych) następnie Igrzysk Młodzieży Szkolnej
12:00 - start Licealiady
około godziny 12:30 – start sztafet

**********

XLII Szkolna Liga Sportów Zimowych w narciarstwie biegowym, która miała odbyć się 15.02.2019 zostaje przeniesiona na inny termin.

 

 

tn IMG 1433 Ponad 200 dziewcząt i chłopców rywalizowało na Górnej Równi Krupowej w pierwszej edycji XLII Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w narciarstwie biegowym. Zawody zorganizowane przez MOSiR Zakopane były równocześnie Mistrzostwami Powiatu Tatrzańskiego.
W galerii fotoreportaż Wat1 z zawodów.

 

Medaliści

Licealiada

Chłopcy 1999-2002

1. Wojciechowski Krzysztof 1999 ZSH-T Zakopane 17:43,00
2. Młynarczyk Jakub 2000 ZSH-T Zakopane 18:36,80
3. Bafia Piotr 2000 ZSH-T Zakopane 23:09,20

Dziewczęta 1999-2002

1. Stołowska Grażyna 1999 ZSH-T Zakopane 21:25,00
2 . Zawadzka Joanna 2002 ZSH-T Zakopane 21:42,60
3 .Wojtanek Angelika 2001 ZSH-T Zakopane 22:34,60

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Chłopcy 2003-2005

1. Bryja Paweł 2005 SPMS Zakopane 12:46,00
2. Sitarz Jan 2004 SPMS Zakopane 13:42,80
3. Chyc Marcel 2005 SPMS Zakopane 14:21,70

Dziewczęta 2003-2005

1. Janik Anna 2005 SPMS Zakopane 15:40,10
2. Kowalczyk Magda 2005 SPMS Zakopane 16:40,20
3 Topór Magda 2005 SP Gliczarów Górny 18:25,60

Igrzyska Dzieci

Chłopcy 2006-2007

1. Zwatrzko Jan 2006 SP Kościelisko 07:04,80
2. Jarząbek Kacper 2006 SP Sierockie 07:22,40
3. Watycha Jan 2006 SP Kościelisko 07:35,50

Dziewczynki 2006-2007

1. Oczkoś Amelia 2007 SP Kościelisko 08:13,20
2. Karpiel Sylwia 2006 SP Kościelisko 08:38,90
3. Pabin Zuzanna 2006 SP Dzianisz 09:09,50

Chłopcy 2008-2009

1. Michalik Andrzej 2009 SP Kościelisko 08:07,30
2. Wiercioch Stanisław 2008 SP Kościelisko 08:28,70
3. Wydra Patryk 2008 SPMS Zakopane 08:31,40

Dziewczynki 2008-2009

1. Michniak Magdalena 2009 SP Dzianisz 09:14,20
2. FATLA MARIA 2008 SP2 Z-NE 09:25,40
3. Gał Weronika 2008 SP Gliczarów G 11:13,50

Chłopcy 2010 i mł.

1.Stoch-Michna Bronisław 2010 SP Kościelisko 09:19,50
2. Ficek Marcin 2011 SP Kościelisko 11:02,10
3. Pabon Adam 2010 SP1 Zakopane 11:12,40

Dziewczynki 2010 i mł.

1. Michniak Marta 2011 SP Dzianisz 10:03,70
2. Rysula Justyna 2010 SP Kościelisko 10:52,90
3. Drab-Galica Oliwia 2011 SP Kościelisko 11:14,50

Pełne wyniki tutaj w formacie pdf