Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - 42 Skolna Liga Sportów Zimowych w skokach i kombinacji norweskiej rozpoczęta.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Snow Showers

-11°C

Zakopane

Snow Showers

Wind: 32.19 km/h

 **************************************************************************************************************************************************************************************************

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2018-2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 42 Szkolna Liga Sportów Zimowych regulaminy TUTAJ

 

Ze względu na trudne warunki śniegowe XLII Szkolna Liga Sportów Zimowych w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej, która miała się odbyć 16.01.2019, zostaje przeniesiona na inny termin.

 

************

Ranking  IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

  ******************

pz6XLII SLSZ PUCHAR ZAKOPANEGO DZIECI I MŁODZIEŻY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM – ZAKOPANE 2019

W ramach tegorocznego szóstego Pucharu Zakopanego w narciarstwie alpejskim rozgrane zostaną zawody dla dzieci. Cztery edycje slalomu giganta wchodza w skład 42 Szkolnej Ligi Sportów Zimowych. 
Dzieci z roczników 2011- 2004 będą rywalizować dwukrotnie na Harendzie Na Kasprowym Wierchu i na Polanie Szymszkowej.
Więcej Tutaj

 

 

28 grudnia 2018 na obiektach średnich skoczni zakopiańskiego COS swoją rywalizację w ramach 42 SLSz zainaugurowali skoczkowie i kombinatorzy norwescy.
W zawodach zorganizowanych przez MOSiR Zakopane wzięło udział 12 skoczkiń 75 skoczków , a w kombinacji sklasyfikowana 36 zawodników.

 

 

Wyniki skoki

Dziewczęta

K 15 rocznik 2009 i mł
1. Antonina Bobak KS Evenement 12,5 13 m 171,6 pkt
2. Izabela Kozioł AZS Zakopane 12 13 m 168 pkt
3. Hania Bartol KS Evenement 10 12m 143,4 pkt

K-35 rocznik 2007 - 2008
1. Łucja Słowik AZS 25 25,5 m 135,3 pkt
2. Amelia Polanowska AZS 24,5 26 m 133,3 pkt
3. Ewa Frączek AZS 21 21,5 m 99 pkt

K-35 rocznik 2005-2006
1. Pola Bełtowska AZs 26,5 27,5 m 151,4 pkt
2. Natalia Słowik AZS 25,5 25,5 138,1 pkt

K-35 rocznik 2003-2004
1. Marcelina Bełtowska AZS 30 29,5 m 175,2 pkt
2. Wiktoria Polanowska AZS 25,5 25 m 134,8 pkt

 

 

Chłopcy

K-15 rocznik 2009 i mł
1. Mateusz Słomka KS Evenement 15 15,5 m 220,6 pkt
2. Maksymilian Twaróg AZS Zakopane 15,5 15,5m 217,2 pkt
3. Adam Pabon TS Wisła 15 15,5 m 213,6 pkt

K-35 rocznik 2007 -2008
1. Michał Obtułowicz KS Evenement 29,5 30 m 178,7 pkt
2. Marcin Sobański KS Evenement 29,5 29,5 m 172,9 pkt
3. Łukasz Łukaszczyk TS Wisła 29,5 29,5 m 171,4 pkt

K-65 rocznik 2005 - 2006
1. Klemens Joniak LKS Poroniec 64,5 63 m 210 pkt
2. Tymoteusz Amilkiewicz AZS 60,5 59,5 m 191 pkt
3. Mikołaj Serwatowicz TS Wisła 59 60 m 189,6 pkt

K-65 rocznik 2003-2004
1. Marcin Wróbel AZS 64,5 64,5 m 218,1 pkt
2. Jan Bukowski AZS 64 62 m 210,4 pkt
3. Stanisław Majerczyk TS Wisła 61,5 62,5 m 206,1 pkt

 

Kombinacja Norweska

 rocznik 2007-2008
1. Michał Obtułowicz KS Evenement
2. Łukasz Łukaszczyk TS Wisła
3. Marcin Sobański KS Evenement

rocznik 2005-2006
1. Tymoteusz Amilkiewicz AZS
2. Mateusz Król KS Evenement
3. Kacper Jarząbek TS Wisła

rocznik 2003-2004
1. Bartłomiej Kuchta LKS Poroniec
2. Jan Liszka AZS
3. Kamil Słodyczka AZS

 

Pełne wyniki tutaj