Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Powiatowe IMS w koszykówce wygrywają dziewczęta z Białego Dunajca i chłopcy z Poronina.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Snow Showers

-11°C

Zakopane

Snow Showers

Wind: 32.19 km/h

 **************************************************************************************************************************************************************************************************

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2018-2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 42 Szkolna Liga Sportów Zimowych regulaminy TUTAJ

***********

 Logo nowe ZLB

Regulamin i Ranking  V Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 

 

  ******************

 

 

Na prośbę Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem organizator VI Zakopiańskiego Biegu Wagarowicza, Biegu Kolorowych skarpetek przenosi start biegu z godziny 10:00 na godzinę 09:00.

Program zawodów:
8.00 – 8.50 – zapisy i odbiór numerów startowych – Park Miejski
09.00 – start biegu
ok. 09.45 – ogłoszenie wyników konkursu
ok. 10.00 - zakończenie zawodów

 

tn IMG 0759a Dziewczęca reprezentacja z SP nr 1 w Białym Dunajcu i chłopięca SP Poronin zostały mistrzami powiatu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce. Turniej rozegrany 19 grudnia w sali sportowej przy ul Chramcówki został zorganizowany przez MOSiR Zakopane.

Wyniki
dziewczęta

SP Poronin - SP 5 Zakopane            11-12
SP Poronin - SP 1 Biały Dunajec     12-13
SP Biały Dunajec- SP 5 Zakopane  18-10

Tabela

1. SP 1 Biały Dunajec        4   31-22
2. SP 5 Zakopane              3    22-29
3. SP Poronin                     2    23-25

Składy drużyn

1. SP 1 Biały Dunajec
Borkowska Edyta, Bużek Justyna, Drożdż Aleksandra, Gil Patrycja, Karciarz Natalia, Klimek Klaudia, Kułach Ewelina, Pańszczyk Weronika, Rzadkosz Alicja, Sichelska Katarzyna, Walkosz Natalia.

2. SP 5 Zakopane
Galica Wioletta, Gasińska Karolina, Gąsienica Fronek Zofia, Kiełbik Julia, Krysińska Wiktoria, Muras Magdalena, Szczepaniak - Krupowska Alicja, Tancer Anna, Tylka Karolina, Witos Patrycja, Żur Maja.

3. SP Poronin
Tragarz Wiktoria, Tragarz Karolina, Galica Sara, Czerwińska Agata, Kukuc Michalina, Czernik Paulina, Bobak Natalia, Stachoń-Groblowy Weronika, Dorula Weronika, Pawluk Arleta

 

chłopcy

 

SP 1 Biały Dunajec - SP Poronin 4-14
SP 1 Biały Dunajec - SP 9 Zakopane 16-7
SP Poronin - SP 9 Zakopane 30-2

Tabela
1. SP Poronin                4       44-6
2. SP 1 Biały Dunajec  3       20-21
3. SP 9 Zakopane         2        9-46

Składy drużyn

1. SP Poronin
Lassak Andrzej, Cudzich Jakub, Kuźma Rafał, Skwarek Dawid, Strama Przemysław, Gubała Stanisław, Cudzich Jakub, Gut Tomasz, Buńda Klemens, Stachoń Robert

2. SP 1 Biały Dunajec
Bafia Jakub, Długi Paweł, Gacek Michał, Graca Jan, Rzadkosz Jan, Sichelski Jakub, Słaby Stanisław, Zalińska Kamil

3. SP 9 Zakopane
Bachleda Stanisław, Czernik Paweł, Gut-Kominek Stanisław, Kluś Bartłomiej, Skupień Jakub, Strama Rafał, Suchowian Bartłomiej, Tylka Bartłomiej

  tn IMG 0741 tn IMG 0739

 

 

 

 

 

 

 

tn IMG 0766

tn IMG 0740