Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Młodzi koszykarze z SP 9 wygrywają IMS gminy Zakopane.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Snow Showers

-11°C

Zakopane

Snow Showers

Wind: 32.19 km/h

 **************************************************************************************************************************************************************************************************

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2018-2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 42 Szkolna Liga Sportów Zimowych regulaminy TUTAJ

 

Ze względu na trudne warunki śniegowe XLII Szkolna Liga Sportów Zimowych w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej, która miała się odbyć 16.01.2019, zostaje przeniesiona na inny termin.

 

************

Ranking  IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

  ******************

pz6XLII SLSZ PUCHAR ZAKOPANEGO DZIECI I MŁODZIEŻY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM – ZAKOPANE 2019

W ramach tegorocznego szóstego Pucharu Zakopanego w narciarstwie alpejskim rozgrane zostaną zawody dla dzieci. Cztery edycje slalomu giganta wchodza w skład 42 Szkolnej Ligi Sportów Zimowych. 
Dzieci z roczników 2011- 2004 będą rywalizować dwukrotnie na Harendzie Na Kasprowym Wierchu i na Polanie Szymszkowej.
Więcej Tutaj

 

 

tn IMG 0732 Reprezentacja SP 9 wygrała gminny turniej koszykówki chłopców przeprowadzony 18 grudnia w sali sportowej przy ul Chramcówki. Rywalizacj w ramach IMS zostałą zorganizowana przez MOSiR Zakopane.

Wyniki

Grupa I
SP 5 - SP ZSOiG 6-5
SP 5 - SP 4 8-2
SP 4 - SP ZOSiG 14-6

Tabela
1. SP 5 4 14-7
2. SP 4 3 16-14
3. SP ZSOiG 2 11-20

Grupa II
SP 9 - SP 3 13-4

Tabela
1. SP 9 4 13-4
2. SP 3 3 4-13

mecz o I miejsce
SP 5 - SP 9 4-5

mecz o III miejsce
SP 4 - SP 3 8-5

Składy drużyn
1. SP 9
Bachleda Stanisław,Czernik Paweł, Gut- Kominek Stanisław, Kluś Bartłomiej,Skupień Jakub, Strama Rafał, Suchowian Bartłomiej, Tylka Bartłomiej

2. SP 5
Bryjak Andrzej, Dudzik Jakub, Dudzik Wojciech, Dunka Krystian, Olszewski Konrad, Suchowian Mateusz, Szarzyński Alan, Szydlak Tomasz, Woźnica Szymon, Zwijacz Kacper

3. SP 4
Galica Hubert, Gawlak-Mikuda Jan, Gutt Bartłomiej, Kukuc Krzysztof, Łukaszczyk Bartłomiej, Łukaszczyk Paweł, Marduła Wojciech, Sikora Mateusz, Stachoń Marcin, Ślimak Marcin, Witkoś Kamil

4. SP 3
Adamczyk Krystian, Andrzejak Damian, Furmanek Michał, Knapczyk Maciej, Kwak Kacper, Mackelvie Nathaniel, Solik Ksawery, Szpunar Kamil

5. SP ZSOiG
Gąsienica- Makowski Marcin, Gorycki Stanisław, Jakubiak Jędrzej, Knapczyk Michał, Łukaszczyk Józef, Oleś Jakub, Różak Bartosz, Szeliga Piotr, Szlamczyk Ernest

 

tn IMG 0737

tn IMG 0726

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tn IMG 0738