Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Koszykarki z SP nr 5 najlepsze w w IMS Zakopane.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Snow Showers

-11°C

Zakopane

Snow Showers

Wind: 32.19 km/h

 **************************************************************************************************************************************************************************************************

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2018-2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 42 Szkolna Liga Sportów Zimowych regulaminy TUTAJ

***********

 Logo nowe ZLB

Regulamin i Ranking  V Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 

 

  ******************

 

 

Na prośbę Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem organizator VI Zakopiańskiego Biegu Wagarowicza, Biegu Kolorowych skarpetek przenosi start biegu z godziny 10:00 na godzinę 09:00.

Program zawodów:
8.00 – 8.50 – zapisy i odbiór numerów startowych – Park Miejski
09.00 – start biegu
ok. 09.45 – ogłoszenie wyników konkursu
ok. 10.00 - zakończenie zawodów

 

  tn IMG 0710 Dziewczęta z SP nr 5 w Zakopanem wygrały turniej koszykówki rozegrany w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej gminy Zakopane zorganizowany przez MOSiR Zakopane.

  W galerii fotoreportaż WAT 1 z turnieju

 

Wyniki

Gr I

SP 4 - SP 2 16-4
SP4 - SP 9 27-10
SP 2 - SP 9 4-6

Tabela

1. SP 4 4 27-10
2. SP 9 3 12-15
3. SP 2 2 8-22

 

GR II

SP 5 - SP ZSOiG 6-4
SP 5 - SP 3 16-5
SP 5 - SP 1 26-3
SP ZSOiG - SP 3 15-8
SP ZSOiG - SP 1 30-0
SP 3 - SP 1 14-6

Tabela

1. SP 5 6 48-12
2. SPZOiG 5 49-14
3. SP 3 4 27- 37
4. SP 1 3 9-70

MECZ O 1 MIEJSCE

SP 4- SP 5 2-17

1. SP 5:
Galica Wioleta, Gąsienica Fronek Zofia, Kiełbik Julia, Krysińska Wiktoria, Szczepaniak-Krupowska Alicja, Tylka Karolina, Witos Patrycja, Żur Maja

2. SP 4:
Galarowska-Tylka Anna, Galica Martyna, Galica Wioletta, Marduła-Sobala Natalia, Latta Wiktoria, Skupień Anna, Strama Weronika, Wróbel Julia, Kalesnikowa Masza

3-4 SP 9:
Bobak Kamila, Bochenek Anna, Cachro Aleksandra, Gąsienica-Kościelny Karolina, Gąsienica-Lizoń Natalia, Kopyt Anna, Przeklasa Zuzanna, Strama Justyna, Trebunia

3-4 SP ZSOiG:
Andrzejak Amelia, Bobek Katarzyna, Hornik Karolina, Kowalska Daria, Łukaszczyk Agnieszka, Stankiewicz Zofia, Styrczula Patrycja, Wolska Martyna

5-7 SP 3 :
Wojtowicz Zuzanna, Gąsienica-Mikołajczyk Zofia, Ustupska-Kaźmik Barbara, Wójcik Aleksandra, Chyc Gazdeczka Natalia, Ryba Monika, Konieczna Katarzyna, Prusinowska Kinga, Górowska Martyna, Słowik Natalia, Jaźwiec Joanna

5-7 SP 2 :
Pezowicz Maria, Prusak Aleksandra, Skowyra Gabriela, Słodyczka Maria, Zielińska Natalia, Podgórni Zuzanna, Gąsienica-Wawrytko Julia, Palka Zofia
Ajdukiewicz Ewa, Baniowska Karolina, Bonczyk Barbara, Gut Olga, Kamińska

5-7 SP 1 :
Ajdukiewicz Ewa, Baniowska Karolina, Bonczyk Barbara, Gut Olga, Kamińska Alina, Kęsek Aleksandra, Kęsek Paulina, Lamik Lena, Machowska Izabela, Marcisz Hanna, Michalec Natalia, Ziach Oliwia, Lichota Zofia