Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - ZSHiT Mistrzem Powiatu w piłce ręcznej

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

 **************************************************************************************************************************************************************************************************

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych wiosna 2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 Logo nowe ZLB

Regulamin i Ranking  V Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 

 

 



 Dodajemy Bieg Hasiora (16.06.2019) do Zakopiańskiej Ligi Biegowej. Regulamin tutaj

  ZAPISZY DO BIEGU TUTAJ

********************

 

Zapisy do VI Mistrzostw Zakopanego w Biegu Pod Górę TUTAJ

******************

tn IMG 0679 Dziewczęca i chłopięca reprezentacje ZSHiT zdobyły mistrzostwo powiatu w licealiadzie w piłce ręcznej.
Rywalizacja zorganizowana przez MOSir Zakopane odbyła się w sali sportowej przy Ul Chramcówki.

  W galerii fotoreportaz WAT1 z turnieju.

Wyniki

Dziewczęta

ZSO - ZSB 1-2
ZSO - ZSHiT 0-8
ZSHiT - ZSB 12-0

 Tabela

1. ZSHiT 4 20-0
2. ZSB 2 2-13
3. ZSO 0 1-10

SKŁADY

tn IMG 0698 1. ZSHiT:
Jarząbek Martyna, Lasak Ewelina, Pawlikowska Joanna, Skupień Karolina, Sobańska Klaudia, Sobańska Marzena, Stołowska Grażyna, Stołowska Jaonna, Strączek Katarzyna, Gąsienica-Szymków Izabela

2. ZSB :
Chojnacka Maria, Gubała Ewelina, Kurkowska Joanna, Lassak Maria, Pasak Agata, Pączek Ewelina, Rol Karolina, Zębala Weronika

3. ZSO:
Bafia Kamila, Bulanda Anna, Dunajczan Justyna, Habas Maria, Krzeptowska Joanna, Kuchta Wiktoria, Łukaszczyk Martyna, Mazurkiewicz Matylda, Palka Joanna, Zych Zuzanna, Krawczyk Maria

 

Chłopcy

 

ZSB- ZSO 4-3
ZSB - ZSHiT 3-9
ZSO- ZSHiT 3-11

TABELA

1. ZSHiT 4 20-6
2. ZSB 2 7-12
3. ZSO 0 6-15

Składy

tn IMG 0705 1. ZSHiT:
Borkowski Dawid, Gąsienica-Wawrytko Krzysztof, Gut Józef, Karpiel Stanisław, Krzysiak Michał, Lassak Jakub, Leksander Daniel, Staszel Marcin, Stoch Jan, Topór Mateusz, Żołądź Maciej, Fryzowicz Michał

2. ZSB:
Galica Józef, Karpiel Paweł, Madeja Andrzej, Michniak Michał, Możdżeń Szymon, Polak Tomasz, Rol Bartłomiej, Staszel Stanisław, Stopka Stanisław, Styrczula Michał, Walkosz-Kleta Damian, Skwarek Patryk

3. ZSO :
Antoł Adrian, Bobrowski Szymon, Bogdanowicz Adam, Dorula Krzysztof, Gąsienica-Roj Kamil, Król Paweł, Miśkowiec Bartosz, Ogiela Grzegorz, Skóra Michał, Staszel Grzegorz, Walicki Michał