Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - ID w koszykówce Dziewczęta z Białego Dunajca i chłopcy z Nowego Bystrego najlepsi w powiecie.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Snow Showers

-11°C

Zakopane

Snow Showers

Wind: 32.19 km/h

 **************************************************************************************************************************************************************************************************

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2018-2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 42 Szkolna Liga Sportów Zimowych regulaminy TUTAJ

 

Ze względu na trudne warunki śniegowe XLII Szkolna Liga Sportów Zimowych w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej, która miała się odbyć 16.01.2019, zostaje przeniesiona na inny termin.

 

************

Ranking  IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

  ******************

pz6XLII SLSZ PUCHAR ZAKOPANEGO DZIECI I MŁODZIEŻY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM – ZAKOPANE 2019

W ramach tegorocznego szóstego Pucharu Zakopanego w narciarstwie alpejskim rozgrane zostaną zawody dla dzieci. Cztery edycje slalomu giganta wchodza w skład 42 Szkolnej Ligi Sportów Zimowych. 
Dzieci z roczników 2011- 2004 będą rywalizować dwukrotnie na Harendzie Na Kasprowym Wierchu i na Polanie Szymszkowej.
Więcej Tutaj

 

 

  tn IMG 0663 Młode koszykarki z SP 1 w Białym Dunajcu i koszykarze z SP Nowe Bystre wygrali powiatowy etap Igrzysk Dzieci, jaki został rozegrany 13 grudnia w sali sportowej przy ul Chramcówki w Zakopanem Rywalizacja została zorganizowana przez MOSiR Zakopane.

Wyniki

Dziewczeta

SP Murzasichle+ SP 4 Zakopane 4-20
SP Murzasichle- SP1 Biały Dunajec 6-22
SP4 Zakopane - SP 1 Biały Dunajec 12-13

Tabela

1. SP 1 Biały Dunajec 4 35-18
2. SP 4 Zakopane 2 32-17
3. SP Murzasichle 0 10-42

Składy drużyn

1. SP 1 Biały Dunajec:
Gał Aleksandra, Gil Roksana, Kania Oliwia, Kwiatkowska Oliwia, Marduła Julia, Mrowińska Angelika, Pawlikowska Izabela, Pawlikowska Natalia, Rączka Anna, Rusnak Karolina, Słaby Joanna.

2. SP 4 Zakopane:
Galica Magdalena, Galica Maria, Haza Agnieszka, Jurgowska Karolina, Kukuc Anna, Pawlikowska Karolina, Fedro Weronika.

3. SP Murzasichle:
Bukowska Klaudia, Majerczyk Anna, Kukawska Klaudia, Joniak Dominika, Łukaszczyk Katarzyna, Łukaszczyk Kamila, Łukaszczyk Aleksandra, Łukaszczyk Natalia, Sądelska Aleksandra.

 

Chłopcy

SP Nowe Bystre- SP 1 Biały Dunajec 11-8
SP Nowe Bystre - SP 4 Zakopane 7-3
SP 1 Biały Dunajec - SP 4 Zakopane 8-20

Tabela
1. SP Nowe Bystre 4 18-11
2. SP 4 Zakopane 2 23-15
3. SP 1 Biały Dunajec 0 16-31

Składy

1. SP Nowe Bystre :
Gał Mateusz, Jarosz Michał, Łacek Adrian, Skarżyński Mateusz, Słodyczka Krzysztof, Słodyczka Mariusz, Smagacz Kacper, Stoch Kacper, Tylka Michał, Złoza Marcin, Zubek Alan.

2. SP 4 Zakopane:
Fedro Jan, Gawlak Marcin, Gut-Misiaga Wojciech, Lipowy Dawid, Lipowy Kamil, Stopka Damian, Topór Kamil, Bafia Szymon

3. SP 1 Biały Dunajec :
Bafia Wojciech, Bubla Krystian, Burnus Kacper, Duś Maksymilian, Lichaj Paweł, Mrowiński Dawid, Mrowiński Mateusz, Pańszczyk Michał, Rzadkosz Szymon, Sieczka David, Sikoń Maksymilian, Stołowski Kamil.

tn IMG 0660a

tn IMG 0658

 

 

 

 

 

 

 

 

tn IMG 0669

tn IMG 0671