Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Koszykarki i koszykarze z ZSHT najlepsi w Powiatowej Licealiadzie w koszykówce.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Snow Showers

-11°C

Zakopane

Snow Showers

Wind: 32.19 km/h

 **************************************************************************************************************************************************************************************************

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2018-2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 42 Szkolna Liga Sportów Zimowych regulaminy TUTAJ

***********

 Logo nowe ZLB

Regulamin i Ranking  V Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 

 

  ******************

 

 

Na prośbę Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem organizator VI Zakopiańskiego Biegu Wagarowicza, Biegu Kolorowych skarpetek przenosi start biegu z godziny 10:00 na godzinę 09:00.

Program zawodów:
8.00 – 8.50 – zapisy i odbiór numerów startowych – Park Miejski
09.00 – start biegu
ok. 09.45 – ogłoszenie wyników konkursu
ok. 10.00 - zakończenie zawodów

 

tn IMG 0558 Obydwie reprezentacje ZSHiT wygrały czwartkowe spotkania rozegrane w ramach powiatowej Licealiady w koszykówce, jaka została przeprowadzona w sali sportowej przy ul Chramcówki. Rywalizacja została zorganizowana przez MOSiR Zakopane.
W galerii fotoreportaż WAT1 z turnieju.

 

Wyniki

Dziewczęta

ZSHiT - ZSO Zakopane 16-10

1. ZSHiT Zakopane 20 pkt ( do rywalizacji szkół)
skład: Bizub Magdalena, Lasak Ewelina, Matyjasik Klaudia, Skowyra Dorota, Skupień Karolina, Sobańska Klaudia, Sobańska Marzena, Stopka Sylwia, Strączek Katarzyna, Topór-Orawiec Karolina, Jarząbek Martyna
2. ZSO Zakopane 16 pkt ( do rywalizacji szkół)
skład: Bafia Kamila, Bulanda Anna, Cegielska Anna, Dunajczan Justyna, Kuchta Wiktoria, Latasz Karolina, Szczerba Karolina, Topór-Orawiec Janina, Zych Zuzanna, Elantkowska Zofia

Chłopcy
ZSHiT- ZSO 25-23

1. ZSHiT Zakopane 20 pkt ( do rywalizacji szkół)
skład: Banaś Jakub, Czernik Jan, Czernik Mateusz, Gut Józef, Karpiel Stanisław, Klimecki Krystian, Krzysiak Michał, Kurnyta Jakub, Lasiak Kacper, Lazarev Jordan, Stoch Jan, Wetula Piotr, Wiaderny Mateusz
2. ZSO Zakopane 16 pkt ( do rywalizacji szkół)
skład: Bobrowski Szymon, Dorula Krzysztof, Gąsienica-Gliwa Nikodem, Kmiecik Adam, Król Paweł, Miśkowiec Bartosz, Mysiński Michał, Skóra Michał, Szwab Daniel, Walicki Michał

 

tn IMG 0588