Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Klasyfikacja końcowa 24 Szkolnej Ligi Sportów Letnich w skokach i kombinacji norweskiej.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Cloudy

-4°C

Zakopane

Cloudy

Wind: 8.05 km/h

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2018-2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 42 Szkolna Liga Sportów Zimowych regulaminy TUTAJ

 

************

Ranking  IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 ******

 

Dodajemy V "Jokera" do IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej - Bieg Pod Choinkę.

 tn BIEG 2018 PLAKAT page 001

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

************************************

Rejestracja na zawody:

 

IV Zakopiański Bieg Sylwestrowy - 31.12.2018 TUTAJ

IV Zakopiański Bieg Noworoczny - 01.01.2019 TUTAJ

 

15 skoczkiń 88 skoczków, wzięło udział w rywalizacji 24 Szkolnej Ligi Sportów Letnich. 2 zawodniczki i 41 zawodników sklasyfikowano w kombinacji norweskiej.
W ramach ligi rozegrano 3 konkursy: 21 czerwca, 29 wrzesnia oraz 13 października br.
Zmagania, które odbywały się na obiektach COS zorganizował MOSiR Zakopane.

 

Klasyfikacja końcowa SKOKI

Dziewczęta 2009 i mł. skocznia K - 15

1. Bartol Hania 2010 KS Evenement 130
2. Rafacz Paulina 2009 AZS 90
3. Bobak Antonina 2010 KS Evenement 86

Chłopcy 2009 i mł. skocznia K - 15

1. Filipiec Filip 2009 KS Evenement 150
2. Pabon Adam 2010 TS Wisła 120
3. Luberda Aleksander 2009 AZS 106

Dziewczęta 2007-2008 skocznia K - 35

1. Polanowska Amelia 2007 AZS 145
2. Frączek Ewa 2007 AZS 130
Słowik Łucja 2007 AZS 130

Chłopcy 2007 - 2008 skocznia K - 35

1. Bobak Szymon 2007 KS Evenement 140
2. Łukaszczyk Łukasz 2007 TS Wisła 127
3. Rafacz Grzegorz 2007 AZS 122

 Dziewczęta 2005-2006 skocznia K - 35

1. Bełtowska Pola 2006 AZS 145
2. Słowik Natalia 2005 AZS 135
3. Rapacz Zuzanna 2006 KS Evenement 45

 Chłopcy 2005 - 2006 skocznia K - 65

1. Joniak Klemens 2005 LKS Poroniec 140
2. Jarząbek Kacper 2006 TS Wisła 127
3. Amilkiewicz Tymoteusz 2005 AZS 114

Dziewczęta 2003-2004 skocznia K - 65

1. Bełtowska Marcelina 2004 AZS 150
2. Polanowska Wiktoria 2004 AZS 90
3. Kobiela Natalia 2003 AZS 45

Chłopcy 2003 - 2004 skocznia K - 65

1. Wróbel Marcin 2004 AZS 115
2. Galica Jan 2004 KS Evenement 102
3. Bobak Bartłomiej 2003 KS Evenement 95

Kombinacja Norweska

Chłopcy 2007 - 2008 2 km

1. Obtułowicz Michał 2008 KS Evenement 136
2. Bobak Szymon 2007 KS Evenement 124
3. Łukaszczyk Łukasz 2007 TS Wisła 110

Dziewczęta 2005 - 2006 2 km

1. Rapacz Zuzanna 2006 KS Evenement 50
2. Słowik Natalia 2005 AZS 45

Chłopcy 2005 - 2006 3 km

1. Jarząbek Kacper 2006 TS Wisła 140
2. Waliczek Andrzej 2005 LKS Poroniec 126
3. Król Mateusz 2005 KS Evenement 114

Chłopcy 2003 - 2004 5 km

1. Galica Jan 2004 KS Evenement 132
2. Liszka Jan 2003 AZS 131
3 . Bobak Bartłomiej 2003 KS Evenement 112

 

Klasyfikacja drużynowa
Skoki

1. AZS 2311
2. KS Evenement 1949
3. TS Wisła Zakopane 930
4. KS Chochołow 540
5. KS Rutkowski 358
6. LKS Poroniec 313
7. UKS Zogrody 90

Kombinacja Norweska

1. KS Evenemnet 1145
2. TS Wisła 542
3. AZS 449
4. KS Chochołow 273
5. LKS Poroniec 263
6. UKS Zogrody 105
7. KS Rutkowski 29

Klasyfikacja łączna skoki + kn

1. KS Evenement 3094
2. AZS 2760
3. TS Wisła 1472
4. KS Chochołów 813
5. LKS Poroniec 576
6. KS Rutkowski 387
7. UKS Zogrody 195

Pełne klasyfikacja tutaj w formacie pdf