Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym wygrywają Wioleta Galica i Kacper Gach.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Cloudy

-4°C

Zakopane

Cloudy

Wind: 8.05 km/h

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2018-2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 42 Szkolna Liga Sportów Zimowych regulaminy TUTAJ

 

************

Ranking  IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 ******

 

Dodajemy V "Jokera" do IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej - Bieg Pod Choinkę.

 tn BIEG 2018 PLAKAT page 001

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

************************************

Rejestracja na zawody:

 

IV Zakopiański Bieg Sylwestrowy - 31.12.2018 TUTAJ

IV Zakopiański Bieg Noworoczny - 01.01.2019 TUTAJ

 

tn IMG 0417 Wioleta Galica z SP 5 oraz Kacper Gach z SP Witów wygrali IMS w tenisie stołowym . Drużynowo najlepsze były reprezentantki SP nr 5 oraz zawodnicy z SP nr 9. Rywalizacja zorganizowana przez MOSiR Zakopane odbyła się w sali sportowej SP 9 na Harendzie.
W galerii fotoreportaż WAT 1 z zawodów

 

 

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ TENIS STOŁOWY - DRUŻYNOWY
28.11.2018
Wyniki

 

DZIEWCZYNKI

SP KOŚCIELISKO - SP 3 3:0
SP 2 - SP 4 3:1
SP 9 - SP KOŚCIELISKO 3:0
SP 5 - SP 2 3:0

Mecz o III miejsce:
SP 2 - SP KOŚCIELISKO 3:0

Finał:
SP 5 - SP 9 3:0

Miejsce Szkoła
1. SP 5 ZAKOPANE Galica Wioleta, Żur Maja
2. SP 9 ZAKOPANE Bobak Kamila, Przeklasa Zuzanna, Cachro Aleksandra
3. SP 2 ZAKOPANE Prusak Aleksandra, Skowyra Gabriela

CHŁOPCY

SP WITÓW - SP4 3:0
SP KOŚCIELISKO - SP 3 3:0
SP 5 - SP 2 3:0
SP 9 - STO 3:0
SP WITÓW - SP KOŚCIELISKO 3:0
SP 9 - SP 5 3:0

Mecz o III miejsce:
SP 5 - SP KOŚCIELISKO 3:0

Finał:
SP 9 - SP WITÓW 3:2

 

Miejsce Szkoła
1 . SP 9 ZAKOPANE Kluś Bartłomiej, Strama Rafał, Czernik Paweł
2. SP WITÓW Bzdyk Jakub, Gach Kacper, Waligóra Dominik
3. SP 5 ZAKOPANE Szostak Jan, Słodyczka Marcin, Słodyczka Mateusz

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ TENIS STOŁOWY -
INDYWIDUALNY
28.11.2018
Wyniki

 

Dziewczęta
Miejsce Nazwisko Imię Rok Szkoła
1. Galica Wioleta 2003 SP5 Zakopane
2. Żur Maja 2003 SP5 Zakopane
3. Bobak Kamila 2005 SP9 Zakopane klasy 7-8
4. Przeklasa Zuzanna 2005 SP9 Zakopane klasy 7-8
5-6. Cachro Aleksandra 2005 SP9 Zakopane klasy 7-8
5-6. Krupa Wiktoria 2005 SP Kościelisko
7-8. PRUSAK ALEKSANDRA 2004 SP2 ZAKOPANE
7-8. Szczepaniak Kamila 2003 SP Kościelisko
9-12. SKOWYRA GABRIELA 2005 SP2 ZAKOPANE
9-12. Skupień Anna 2005 Sp4 Zakopane
9-12. Galica Martyna 2005 Sp4 Zakopane
9-12. Król-Muma Monika 2005 SP 3 Zakopane
13-15. Słowik Natalia 2005 SP 3 Zakopane
13-15. Skóra Magdalena 2004 SP 3 Zakopane
13-15. Gacek Sandra 2005 SP Kościelisko
16. Mrugała Magdalena 2003 Sp4 Zakopane

 

Chłopcy
Miejsce Nazwisko Imię Rok Szkoła
1. Gach Kacper 2003 SP Witów
2. Kołodziej Łukasz 2003 SP Kościelisko
3. Kluś Bartłomiej 2004 SP9 Zakopane klasy 7-8
4. Słodyczka Mateusz 2003 SP5 Zakopane
5-6. Słodyczka Marcin 2003 SP5 Zakopane
5-6. Bzdyk Jakub 2003 SP Witów
7-8. Waligóra Dominik 2003 SP Witów
7-8. Furmanek Michał 2004 SP 3 Zakopane
9-12. Szostak Jan 2004 SP5 Zakopane
9-12. KRUPA PRZEMYSŁAW 2004 SP2 ZAKOPANE
9-12. Strama Rafał 2004 SP9 Zakopane klasy 7-8
9-12. PALIDER BARTŁOMIEJ 2004 ZSZO STO
13-16. Czernik Paweł 2005 SP9 Zakopane klasy 7-8
13-16. Sobański Mikołaj 2004 Sp4 Zakopane
13-16. Solik Ksawery 2005 SP 3 Zakopane
13-16. Słodyczka Wiktor 2005 SP Kościelisko
17-23. KOTOWSKI BANAŚ KSAWERY 2005 SP2 ZAKOPANE
17-23. WILK BARTOSZ 2005 SP2 ZAKOPANE
17-23. Pawlikowski Andrzej 2004 Sp4 Zakopane
17-23. Pęksa Kacper 2004 Sp4 Zakopane
17-23. ZWIJACZ BARTŁOMIEJ 2004 ZSZO STO
17-23. Kwak Kacper 2004 SP 3 Zakopane
17-23. Kasperek Bartłomiej 2003 SP Kościelisko

 

tn IMG 0426 tn IMG 0430

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tn IMG 0432 tn IMG 0435