Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Dziewczęta z SP 5 Zakopane triumfują w powiatowych IMS w halówce.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Snow Showers

-11°C

Zakopane

Snow Showers

Wind: 32.19 km/h

 **************************************************************************************************************************************************************************************************

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2018-2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 42 Szkolna Liga Sportów Zimowych regulaminy TUTAJ

 

Ze względu na trudne warunki śniegowe XLII Szkolna Liga Sportów Zimowych w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej, która miała się odbyć 16.01.2019, zostaje przeniesiona na inny termin.

 

************

Ranking  IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

  ******************

pz6XLII SLSZ PUCHAR ZAKOPANEGO DZIECI I MŁODZIEŻY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM – ZAKOPANE 2019

W ramach tegorocznego szóstego Pucharu Zakopanego w narciarstwie alpejskim rozgrane zostaną zawody dla dzieci. Cztery edycje slalomu giganta wchodza w skład 42 Szkolnej Ligi Sportów Zimowych. 
Dzieci z roczników 2011- 2004 będą rywalizować dwukrotnie na Harendzie Na Kasprowym Wierchu i na Polanie Szymszkowej.
Więcej Tutaj

 

 

tn IMG 0054 Dziewczęca reprezentacja SP nr 5 w Zakopanem pokonała drużynę z Sierockiego i zakwalifikowała sie do rejonowych rozgrywek w halowej piłce nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Najskuteczniejsza zawodniczka turnieju: Zofia Gąsienica Fronek ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Zakopanem zdobyła 3 bramki.

Rywalizacja w hali sportowej przy ul Chramcówki została zorganizowana przez MOSiR Zakopane.

 

Wyniki:
SP 5 Zakopane - SP Sierockie 4-3

Tabela    
     
1. SP 5 Zakopane  4-3  3
2. SP Sierockie 3-4 0

Składy
1. SP 5 Zakopane
Galica Wioleta, Gasińska Karolina, Gąsienica Fronek Zofia, Muras Magda, Malacina Danuta, Mrowca Joanna, Mrozicka Jagoda, Serafin Wiktoria, Styrczula Weronika, Tancer Anna, Tancer Julia, Witos Patrycja, Żur Maja

2. SP Stasikówka:
Bobak Izabela, Bulanda Emilia, Joniak Patrycja, Karciarz Natalia, Lasak Emilia, Mrugała Natalia, Stachura Anna, Szczechowicz Emilia, Szczechowicz Justyna

 

tn IMG 0052