Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halówce wygrywa SP2 w Białym Dunajcu.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Mostly Cloudy

-4°C

Zakopane

Mostly Cloudy

Wind: 4.83 km/h

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2018-2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 42 Szkolna Liga Sportów Zimowych regulaminy TUTAJ

 

************

Ranking  IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 ******

 

Dodajemy V "Jokera" do IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej - Bieg Pod Choinkę.

 tn BIEG 2018 PLAKAT page 001

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

************************************

Rejestracja na zawody:

 

IV Zakopiański Bieg Sylwestrowy - 31.12.2018 TUTAJ

IV Zakopiański Bieg Noworoczny - 01.01.2019 TUTAJ

 

 

tn IMG 0068 Powiatowy etap rozgrywek halowej piłki nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej wygrała reprezentacja SP nr 2 w Białym Dunajcu. Weżmie ona w eliminacjach na szczeblu rejonowym. Najskuteczniejszy zawodnik turnieju: Stanisław Sztokfisz ze Szkoły Podstawowej w Bukowinie Tatrzańskiej zdobył 3 bramki.

Turniej został zorganizowany przez MOSiR Zakopane.

 

Wyniki:
SP Bukowina Tatrzańska - SP Stasikówka 5-1
SP Bukowina Tatrzańska - SP 2 Biały Dunajec 1-3
SP Bukowina Tatrzańska - SP 3 Zakopane 1-1
SP Stasikóka - SP 2 Biały Dunajec 0-2
SP Stasikówka - SP 3 Zakopane 2-1
SP 2 Biały Dunajec - SP 3 Zakopane 1-1

Tabela

 

1 SP 2 Biały Dunajec  6-2 7
2 SP Bukowina Tatrz.  7-5 4
3 SP Stasikówka 3-8 3
4 SP 3 Zakopane 3-4  2

Składy drużyn:

1. SP 2 Biały Dunajec:
Dziwisz Michał, Handzel Adrian, Konatowski Maksymilian, Majerczyk Jakub, Marduła Robert, Stołowski Karol, Wanat Andrzej, Zapotoczny Michał, Żołyński Oskar

2. SP Bukowina Tatrzańska:
Chowaniec Mateusz, Gał Bartłomiej, Głód Paweł, Główka Bartłomiej, Korczyk Łukasz, Korczyk Mateusz, Litera Jakub, Skawiniak Dawid, Stokfisz Stanisław

3. SP Stasikówka:
Gracjasz Janek, Kułach Jakub, Pańszczyk Michał, Młynarczyk Kamil, Maciczek Kacper, Pawlikowski Kuba, Smok Daniel, Pawlikowski Bartek

 

     tn IMG 0061 tn IMG 0060