Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Gminne IMS w halowej piłce nożnej wygrywają dziewczęta z SP 5

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Snow Showers

-11°C

Zakopane

Snow Showers

Wind: 32.19 km/h

 **************************************************************************************************************************************************************************************************

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2018-2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 42 Szkolna Liga Sportów Zimowych regulaminy TUTAJ

 

Ze względu na trudne warunki śniegowe XLII Szkolna Liga Sportów Zimowych w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej, która miała się odbyć 16.01.2019, zostaje przeniesiona na inny termin.

 

************

Ranking  IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

  ******************

pz6XLII SLSZ PUCHAR ZAKOPANEGO DZIECI I MŁODZIEŻY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM – ZAKOPANE 2019

W ramach tegorocznego szóstego Pucharu Zakopanego w narciarstwie alpejskim rozgrane zostaną zawody dla dzieci. Cztery edycje slalomu giganta wchodza w skład 42 Szkolnej Ligi Sportów Zimowych. 
Dzieci z roczników 2011- 2004 będą rywalizować dwukrotnie na Harendzie Na Kasprowym Wierchu i na Polanie Szymszkowej.
Więcej Tutaj

 

 

tn IMG 0047 Piłkarki z SP 5 wygrały gminne eliminacje Igrzysk Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej Najskuteczniejsza zawodniczka turnieju: Zofia Gąsienica Fronek ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Zakopanem zdobyła 3 bramki.
Do rozgrywek powiatowych zakwalifikowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Zakopanem.. Rywalizację zorganizował MOSiR Zakopane.

 

Wyniki:

SP 5 - SP 3 1-1
SP 5 - SP 4 1-0
SP 5 - SP 9 5-1
SP 3 - SP 4 0-2
SP 3- SP 9 0-0
SP 4- SP 9 3-0

 Tabela

1 SP 5 Zakopane  7-2 7
2 SP 4 Zakopane  5-1 6
3 SP 3 Zakopane 1-3 2
4 SP 9 Zakopane 1-3 1

 

Składy

1. SP 5 Zakopane:
Galica Wioleta, Gasińska Karolina, Gąsienica Fronek Zofia, Kiełbik Julia, Malacina Danuta,
Mrowca Joanna, Mrozicka Jagoda, Serafin Wiktoria, Styrczula Weronika, Tancer Anna,
Tancer Julia, Witos Patrycja, Żur Maja

2. SP 4 Zakopane
Wróbel Julia, Bukowska Nikola, Galarowska-Tylka Anna, Galica Martyna, Galica Wioletta,
Marduła-Sobala Natalia, Migiel Zuzanna, Mrugała Magdalena, Skupień Anna, Strama
Weronika
3. SP 3 Zakopane
Skóra Magdalena, Wójcik Aleksandra, Folfas Jagoda, Gredka Oliwia, Chyc-Gazdeczka
Natalia, Górowska Martyna, Ryba Monika, Buczkowska Anna, Sieczka Maria, Wojtowicz
Zuzanna

 

 

tn IMG 0036

tn IMG 0035

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tn IMG 0038