Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - IMS w halowej piłce nożnej chłopców wygrywa SP 3 Zakopane

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Snow Showers

-11°C

Zakopane

Snow Showers

Wind: 32.19 km/h

 **************************************************************************************************************************************************************************************************

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2018-2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 42 Szkolna Liga Sportów Zimowych regulaminy TUTAJ

 

Ze względu na trudne warunki śniegowe XLII Szkolna Liga Sportów Zimowych w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej, która miała się odbyć 16.01.2019, zostaje przeniesiona na inny termin.

 

************

Ranking  IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

  ******************

pz6XLII SLSZ PUCHAR ZAKOPANEGO DZIECI I MŁODZIEŻY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM – ZAKOPANE 2019

W ramach tegorocznego szóstego Pucharu Zakopanego w narciarstwie alpejskim rozgrane zostaną zawody dla dzieci. Cztery edycje slalomu giganta wchodza w skład 42 Szkolnej Ligi Sportów Zimowych. 
Dzieci z roczników 2011- 2004 będą rywalizować dwukrotnie na Harendzie Na Kasprowym Wierchu i na Polanie Szymszkowej.
Więcej Tutaj

 

 

tn IMG 0046 Zakopiańskie eliminacje Igrzysk Młodzieży Szkolnej w halówce wygrała chłopięca reprezentacja SP nr 3 i onae będzie reprezentować miasto na szczeblu powiatowym.
Rywalizacja została zorganizowana przez MOSiR Zakopane.

Wyniki

SP 5- SP 3 0-1
SP 3- SP 4 1-0
SP 4- SP 5 0-2

Tabela

 

 Tabela    
       
1 SP 3 Zakopane 2-0 6
2 SP 5 Zakopane 2-1 3
3 SP 4 Zakopane 0-3 0

Składy drużyn
1. SP 3 Zakopane:
Adamczyk Krystian, Kwak Kacper, Para Franciszek, Szpunar Kamil, Płaza
Mateusz, Furmanek Michał, Mckelvie Nathan

2. SP 5 Zakopane
Bryjak Andrzej, Dudzik Jakub, Dunka Krystian, Dziatkowiec Szymon, Tylka,
Stępień Konrad, Suchowian Mateusz, Szarzyński Alan, Szostak Jan, Szydlak
Tomasz, Zwijacz Kacper

3. SP 4 Zakopane
Cudzich Jan, Galica Hubert, Gawlak-Mikuda Jan, Gutt Bartłomiej, Łukaszczyk
Bartłomiej, Łukaszczyk Paweł, Marduła-Sobala Tomasz, Stachoń Jakub,
Stachoń Marcin, Witkoś Kamil

  tn IMG 0044 tn IMG 0043