Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Powiatowe ID w halowej piłce nożnej wygrywają chłopcy z Bukowiny Tatrzańskiej.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Snow Showers

-11°C

Zakopane

Snow Showers

Wind: 32.19 km/h

 **************************************************************************************************************************************************************************************************

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2018-2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 42 Szkolna Liga Sportów Zimowych regulaminy TUTAJ

***********

 Logo nowe ZLB

Regulamin i Ranking  V Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 

 

  ******************

 

 

Na prośbę Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem organizator VI Zakopiańskiego Biegu Wagarowicza, Biegu Kolorowych skarpetek przenosi start biegu z godziny 10:00 na godzinę 09:00.

Program zawodów:
8.00 – 8.50 – zapisy i odbiór numerów startowych – Park Miejski
09.00 – start biegu
ok. 09.45 – ogłoszenie wyników konkursu
ok. 10.00 - zakończenie zawodów

 

tn IMG 0009 30 października przeprowadzono powiatowe Igrzyska Dzieci w halowej piłce nożnej.
Najlepszą drużną została reprezentacja SP w Bukowinie Tatrzańskiej.
Najskuteczniejszy zawodnik turnieju: Szymon Długosz ze Szkoły Podstawowej w Dzianiszu zdobył 6 bramek.Do rozgrywek rejonowych zakwalifikowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej w Bukowinie Tatrzańskiej. Rywalizację zorganizował MOSiR Zakopane.

W galerii fotoreportaż WAT1

Wyniki:

SP Bukowina Tatrzańska- SP Dzianisz 1-2
SP Bukowina Tatrzańska -SP 1 Zakopane 2-1
SP Dzianisz - SP 1 Zakopane 2-0
SP Dzianisz - SP Stasikówka 3-1
SP 1 Zakopane - SP Stasikówka 3-0
SP 1 Zakopane - SP 1 Biały Dunajec 0-1
SP Stasikówka - SP Bukowina Tatrzańska 1-2
SP Bukowina Tatrzańska - SP 1 Biały Dunajec 5-1
SP Dzianisz - SP 1 Biały Dunajec 1-3
SP 1 Biały Dunajec - SP Dzianisz 3-1
SP Stasikówka - SP nr 1 Biały Dunajec 0-4

Tabela

Tabela    
1 SP Bukowina Tatrzanska  10-5 9
2 SP Dzianisz  8-5 9
3 SP 1 Biały Dunajec  9-6 9
4 SP 1 Zakopane 4-5 3
5 SP Stasikówka 2-22 0

 

 

1 SP Bukowina Tatrzanska  6-3 3
2 SP Dzianisz  3-4 3
3 SP 1 Biały Dunajec  4-6 3

 

 

1. SP Bukowina Tatrzańska

Budz Adam, Budz Krzysztof, Chowaniec Maciej, Galica Bartłomiej, Galica Wojciech, Haładyna Franciszek, Kozielec Rafał,
Majerczyk Mateusz, Pietrzyk Szymon, Sulka Maksymilian

 

2. SP Dzianisz
Buś Kacper, Długosz Szymon, Gruszka Marek, Haberny Damian, Kozieł Adrian, Krupa Wiktor, Łowisz Krystian, Michniak
Kamil, Michniak Szymon, Styrczula Kamil

 

3. SP 1 Biały Dunajec
Bubla Krystian, Kułach Marcin, Lichaj Paweł, Mrowiński Mateusz, Pańszczyk Michał, Piszczór Bartłomiej, Sikoń
Maksymilian, Skupień Paweł, Stołowski Kamil