Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Liga Biegowa

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

WBHasiora Zwycięzcami w tegorocznym Biegu Hasiora, który był rozgrywany wirtualnie- czyli każdy z uczestników startował w innym terminie indywidualnie ale na dystansie 5 km zostali Karolina Czarnecka z Kościeliska oraz Sylwester Augustyński z Krakowa. do rywalizacji zgłosili się 32 kobiety oraz 42 mężczyzn.
Wyniki które zostały przesłane na maila MOSiR-u z biegu zostały uwzględnione tylko do rankingu ZLB

Czytaj więcej...

124947214 465453481100425 5314699242061647400 n Anna Gąsienica Roj z Zakopanego oraz Robert Zabel z Myslenic wygrali tegoroczny Zakopiański Bieg Niepodległości, który rozgrywany był wirtualnie. Do rywalizacji zgłosiło się 30 kobiet i 39 mężczyzn.

Wyniki które zostały przesłane na maila MOSiR-u z biegu zostały uwzględnione tylko do rankingu ZLB

Czytaj więcej...

tn pobrane.jpeg W związku z wieloma zapytaniami dotyczącymi sztafet 102 na 102 o możliwości "pomocy przyjacielskiej" informujemy, że w związku z trudnymi czasami dopuszczalna jest taka forma. Dopuszczamy udział jednego zawodnika w maksymalnie dwóch sztafetach z tym. że zgłoszone wyniki muszą być z dwóch różnych biegów. Udział w sztafecie głównej zgłaszamy zgodnie z regulaminem a w drugiej dodatkowej sztafecie dodajemy po imieniu i nazwisku dopisek "POMOC". Przypominamy, że wyniki należy przesłać do organizatora do dnia 30 listopada 2020r.. Osoby, którym nie udało się skompletować zespołów sztafetowych prosimy o przesłanie wyników indywidualnych do MOSiR-u a my dołączymy Państwa do innych sztafet lub w zależności od ilości wyników stworzymy oddzielne sztafety.

 

Od 17 listopada  do końca mies tn pobrane.jpeg iąca rozgrywany będzie WIRTUALNY BIEG SZTAFET 102 na 102 .    102 KILOMETRY NA 102. ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI. Poniżej regulamin.

Czytaj więcej...

tn Wirtualny ZBN 2020 plakat W związku z odwołaniem Tradycyjnego Biegu Niepodległości organizujemy w dniach 11 do 24 listopada  br Wirtualny Bieg Niepodległości na dystansie 5 km. Poniżej regulamin.

Czytaj więcej...