Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - VI Otwarte Mistrzostwa Zakopanego w Biegu pod Górę za nami

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2019/2020 do pobrania tutaj

 

MISTRZOSTWA ZAKOPANEGO W BIEGU POD GÓRĘ. LINK DO ZAPISOW TUTAJ

 

VII Mistrzostwa Zakopanego w Biegu Pod Górę - 18.07.2020
Przypominamy, że zapisy na bieg trwają do 15.07.2020 na stronie www.mosir.zakopane.eu.
Osoba zapisana na bieg to ta która zarejestrowała się przez panel oraz uiściła opłatę startową.
W biurze zawodów nie będą prowadzone zapisy oraz nie będą przyjmowane opłaty startowe!!!

tn dsc 4025 W ten weekend odbyły się VI Otwarte Mistrzostwa Zakopanego w Biegu pod Górę organizowane przez zakopiański MOSIR, będące równocześnie Pucharem Polski w skyrunningu.
W galerii fotoreportaż Wat1

 W tej galerii fotoreportaż M. Behounek

 W tej galerii cd fot



Na starcie rywalizacji stanęło 34 biegaczek i 92 biegaczy

Zawodnicy mieli do przebiegnięcia 5 tras – na Gubałówkę, Szymoszkową, Harendę, Wielką Krokiew i na Nosal – łącznie 4120m przy przewyższeniu 1195m!
Zawody wygrywa zawodnik, którego suma czasów z pięciu biegów jest najniższa. W tym roku byli to Magdalena Kobielusz z Istebnej oraz Chenikalo Oleksandr ze Lwowa.

Mistrzostwa rokrocznie odbywają się w celu promowania aktywności fizycznej i zachowań prozdrowotnych wśród mieszkańców Zakopanego i turystów. Uczestnicy pokazali, że Zakopane i Powiat Tatrzański są miejscem przyjaznym dla biegaczy, mimo niełatwego terenu.

Zawody były objęte Patronatem Honorowym Burmistrza Miasta Zakopane.

Wyniki


Kobiety
1. Magdalena Kobielusz Istebna 45:06,83
2. Izabela Zatorska Wrocanka 49:43,63
3. Katarzyna Frączysta Kościelisko 50:05,97

4. Anna Żółtak Busko Zdrój 50:08,75
5. Aleksandra Bazułka Katowice 51:02,26
6. Katarzyna Wilk Tarnów 52:03,63

Mężczyźni

1. Oleksandr Chenikalo Lwów 38:34,17
2. Bartosz Misiak Stronie Śląskie 39:19,37
3. Bogusław Gracz Lacomed 39:38,19
4. Andrzej Pradziad KS Murzasichle 40:35,59
5. Jan Antolec Ed System Bauer 41:04,36
6. Zbigniew Jaworski Kluszkowce 41:18,31


Pełne wyniki tutaj w formacie pdf