Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XXIII Letnia Liga Biegowa- druga edycja za nami.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

tn IMG 1043 19 października na Górnej Równi Krupowej rozegrana została druga edycja 23 Letniej Ligi Biegowej. Na starcie rywalizacji zorganizowanej przez MOSiR Zakopane stanęło 476 dziewcząt i chłopców.
W galerii fotoreportaż z zawódów

Wyniki

Rocznik 2009 i mł
Dziewczęta
.
1. Michniak Magdalena 2009 SP Dzianisz 3:14.74
2. Gruszka Angelika 2010 SP Dzianisz 3:22.94
3. Ponikwia Marysia 2009 NSP Zielone Wzgórze 3:26.02
4.Polak Iga 2009 SP2 ZAKOPANE 3:30.81
5. Michniak Marta 2011 SP Dzianisz 3:36.47
6 . Sobczyk Kalina 2009 SP3 3:36.62

Chłopcy
1. Michniak Dawid 2009 SP Dzianisz 3:16.65
2. Kulpa Szymon 2009 SP2 ZAKOPANE 3:20.21
3. Rzadkosz Krzysztof 2009 NSP Zielone Wzgórze 3:22.50
4.Mikulec Adrian 2009 SP2 ZAKOPANE 3:25.25
5. Kłosok Jan 2009 SP3 3:26.93
6. Duda Filip 2009 SP 1 ZAKOPANE 3:31.58 \

Rocznik 2008-2007
Dziewczęta

1. Moszczyńska Zuzanna 2007 SMS Zakopane 4:41.01
2. Słowik Łucja 2007 SP3 4:51.24 10.23
3. Matyjasik Karina 2007 SP3 5:00.53 19.52
4.Leja Wiktoria 2007 SP5 5:02.84 21.83
5. Wądrzyk Weronika 2008 SP5 5:07.12 26.11
6. Zarzycka Hanna 2007 SP3 5:08.61 27.60

Chłopcy
1. Galica Grzegorz 2007 SMS Zakopane 6:19.52
2. Obtułowicz Michał 2008 SMS Zakopane 6:23.20
3. Bartol Klemens 2007 SMS Zakopane 6:23.80
4. Sowa Nataniel 2007 SMS Zakopane 6:23.92
5. Piszczór Bartłomiej 2007 SP 1 Biały Dunajec 6:33.18
6. Stefaniuk Daniel 2007 SP5 6:41.75

Rocznik 2006 2005

Dziewczęta

1. Komorowska Nikola 2006 SPMS nr 10 4:10.64
2.Słowik Natalia 2005 SP3 4:12.92
3. Wargala Julia 2005 SMS Zakopane 4:33.16
4. Pabin Zuzanna 2006 SP Dzianisz 4:38.01
5. Bubla Karolina 2005 SP Gliczarów Górny 4:40.98
6. Buczkowska Anna 2005 SP3 4:46.21

Chłopcy

1. Dudzik Wojciech 2005 SP5 5:56.00
2. Karpiel Kacper 2006 SPMS nr 10 5:58.62
3. Chowaniec Andrzej 2005 SMS Zakopane 6:02.91
4. ŁUKASZCZYK PAWEŁ 2005 SP4 Zakopane 6:08.79
5. Stachoń Karol 2006 SPMS nr 10 6:15.08
6. Sarwatowicz Mikołaj 2006 SP5 6:20.79

Rocznik 2004 – 2002
Dziewczęta
1. Topór Klaudia 2002 SMS Zakopane 6:02.09
2. Smędzik Magdalena 2003 SMS Zakopane 6:04.73 .
3. Szkurat Irena 2002 SMS Zakopane 6:07.25 .
4. Nędza Kubiniec Anna 2002 SMS Zakopane 6:15.09 .
5. Puto Aleksandra 2003 SMS Zakopane 6:19.10 .
6. Szkurat Daria 2003 SMS Zakopane 6:22.88 .

Chłopcy

1. Guńka Jan 2002 SMS Zakopane 7:24.86
2. Bartyzol Jakub 2002 SMS Zakopane 8:01.06
3. KALATA NATHAN 2004 SP5 8:16.99
4. Franosz Bartłomiej 2003 SP Gliczarów Górny 8:19.72
5. Baran Kacper 2004 SMS Zakopane 8:27.03
6. Czernik Mateusz 2003 SP Gliczarów Górny 8:28.95

rocznik 2001-1999

Dziewczęta
1.Szwajnos Małgorzata 1999 ZSHT 6:37.00
2. NAWARA ALINA 2001 ZSB 6:38.72
3. IWANIEC MAŁGORZATA 2001 ZSB 6:54.05
4. Gąsienica Katarzyna 1999 ZSSO STO 7:07.53
5. Korycińska Anna 1999 ZSHT 7:33.11
6. Saguła Katarzyna 1999 ZSHT 8:23.74

Chłopcy

1. Młynarczyk Jakub 2000 ZSHT 7:48.51
2. Magdziak Bartłomiej 1999 ZSHT 8:09.12
3. Wojciechowski Krzysztof 1999 ZSHT 8:13.95
4. MOŻDŻEŃ SZYMON 1999 ZSB 8:30.05
5. Chyc – Cieś Bartłomiej 2001 ZSHT 9:15.79
6. Szczepanek Maciej 2001 ZSSO STO 9:19.39

Pełne wyniki tutaj